PhoenixDesign

PhoenixDesign je značka, se kterou expandujeme na trhy PC a Android her.

V roce 2021 jsme se rozhodli expandovat na trhy počítačových a Android her. Pro tento krok využijeme PhoenixDesign, který bude značkou zaštiťující jednotlivé hry.

Na OS Android plánujeme nejrůznější relaxační a oddechové hry. Od malých hříček, až po komplexní příběhově vedené aplikace. Značnou část her plánujeme vydávat s možností hrát offline.

Naše hry a aplikace budeme publikovat výhradně na platformě Google Play. První hru chceme vydat v průběhu roku 2022.

Vývoj her
Herní Myš

Pro OS Windows chceme vytvářet malé i velké tituly. Naší největší ambicí, jako fanoušků žánru RPG, je vytvoření velké RPG hry s otevřeným světem, která bude vlajkovou lodí PhoenixDesign. Kromě velkých projektů, pracujeme i na menších, oddechových hříčkách pro PC.

Hry programujeme za použití herního stroje Unreal Engine. Kromě samotného programování tvoříme také 2D a 3D grafiku, animace pomocí softwaru Blender. Vytváříme také ozvučení a hudbu. Samozřejmě píšeme i scénáře a příběhové linky našich her.

Jako primární distribuční kanály plánujeme využít EPIC Store a Steam.

Historie aplikace PhoenixDesign

2022

Na začátku roku 2022 byl upraven vzhled zástupné stránky na doméně tak, aby více odráže design budoucí plnohodnotné aplikace.

2021

Na začátku roku 2021 bylo rozhodnuto použít PhoenixDesign jako značku pro expanzi na trh počítačových a Android her. Na tuto doménu bude nasazena aplikace prezentující vývoj PC a Android her, které hodláme vydávat na Google Play, EPIC Store a Steam.

2019

Od roku 2019 byla tato doména používána jako vývojové prostředí pro experimentální a hybridní aplikace. Pro veřejnost stále sloužila jako podpůrná stránka.

2017

V roce 2017 bylo rozhodnuto o migraci na doménu BlueNet.cz. PhoenixDesign soužil pro veřejnost jako podpůrná stránka obsahující pouze statickou prezentaci dat.

2016

Na PhoenixDesign.cz byla spuštěna prezentace webdesignového studia. Záměrem bylo zaštítit všechny naše aktivity jednou doménou.