Náš tým

Jana Pradeniaková

Jana Pradeniaková

jana.pradeniakova@bluenet.cz

Majitelka, fotografka, manažerka sociálních sítí, správce obsahu.

Tvořím a spravuji obsah našich aplikací již více než deset let. Také tvořím a plánuji obsah na všechny naše sociální sítě. Aktivně komunikuji s komunitou našich aplikací a řeším běžné problémy, se kterými se mohou uživatelé setkat.

Poslední dva roky se věnuji fotografii, mou oblíbenou značkou vybavení je Nikon, pro fotopříslušenství většinou volím Vanguard a Polaroid. Pro astrofotografii využívám refraktor Bresser 127/1200.

Snažím se fotit tak, aby nebylo nutné výsledné fotografie upravovat. Chci zachytit skutečnost takovou, jak je vidět pouhým okem.

Jakub Pradeniak

Jakub Pradeniak

jakub.pradeniak@bluenet.cz

Programátor, správce aplikací, pověřenec pro ochranu osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679.

Programování webových aplikací se věnuji přes deset let. Ovládám osm programovací jazyků a mnoho dalších technologií potřebných pro vývoj aplikací. Kromě programování mám na starosti relační databáze, SEO a UI a UX návrhy.

Baví mě 3D grafika a animace v Blenderu. Jsme fanoušci RPG her, proto se již nějakou dobu věnuji vývoji pro OS Windows v Unreal Enginu. Nyní se soustředím na naši vlastní RPG hru pro PC.

Jsem fanoušek technologií a inovací. Mou oblíbenou značkou je ASUS, proto používám jejich zařízení jak pro práci, tak ve svém volném čase.