Fashion Look

Aplikace Fashion Look je e-shop se zaměřením na prodej outletového zboží.

Fashion Look je prvním e-shopem v našem portfoliu, který se zaměřuje na prodej fyzického zboží. Specializujeme se na zahraniční outlet z Velké Británie, Francie, Itálie a dalších zemí.

Cílem aplikace je umožnění pohodlného nákupu zahraničního zboží českým zákazníkům. Zároveň se snažíme zmírnit dopady textilního průmyslu na životní prostředí.

Drtivá většina našeho zboží je buď vyřazena z obchodních domů (nástup nové kolekce) nebo se jedná o použité, téměř nenošené zboží.

Oblečení
E-shop

Nákupem outletového zboží nebo použitého textilu napomáháte ochraně životního prostředí. Tím, že nebudeme podporovat rychlou módu, ušetříme miliony litrů pitné vody a tisíce stromů. Statisíce tun oblečení neskončí na pozemních skládkách, pokud se budeme všichni chovat zodpovědně.

Příkladem mohou být džíny, k jejichž výrobě je potřeba v průměru 5 000 litrů pitné vody na kus. V případě viskózy je pro potřeby textilního průmyslu každoročně poraženo přibližné 70 milionů stromů, ze kterých se toto vlákno vyrábí.

Koupí outletu z našeho e-shopu také podporujete nejrůznější charitativní organizace, které v zemích svého působení pořádají sbírky oblečení (včetně oblečení z obchodních domů). Takto získané oblečení přeprodávají a získané finance používají na dobročinné účely.

Historie aplikace Fashion Look

2022

V lednu 2022 jsme začali vyvíjet naše vlastní e-commerce řešení. Přechod z aktuálně využívaného systému na náš proběhne na přelomu druhého a třetího kvartálu tohoto roku.

2021

Na začátku roku 2021 bylo rozhodnuto přejít z aktuálně používaného systému na naše e-commerce řešení.

2018

V roce 2018 jsme se rozhodli pro expanzi na trh outletu. Založili jsme náš první e-shop, který byl pojmenován Fashion Look. Od spuštění se nám daří stabilně držet nabídku více než pěti set kusů oblečení nejrůznějších světových značek.