Přihlásit seRozcestník blogůChci také blog      
záhlaví

Demonstrace 17. listopadu? Rozhádaná pražská kavárna i vlastenecké síly

Na demonstracích 17. listopadu jsem bohužel nebyl, neboť jsem jako sportovní komentátor měl pracovní povinnosti. To že vlastenecké demonstrace neskončily úspěchem se dalo čekat, protože jsme po volbách rozhádaní a mnoho lidí je otrávených a nechce se angažovat a především místo jedné velké demonstrace byla řada malých neboť každý samozvaný Vůdce národní opozice, jako například Karel Janko (bezvýznamná ČSNS) musí pořádat vlastní demonstraci. Co na tom že mu na demonstraci přijde méně lidí než na menší rodinou oslavu rodiny Lakatošových, hlavní je že on je Vůdce a užije si svých pět minut slávy když může řečnit na tribuně před hrstkou svých příznivců.

 

Je ale překvapivé, že Havlisté nedopadli o mnoho lépe, přestože jsou jednotní, mají řádově více peněz než my a podporu všech prolhaných vlastizrádných médií včetně České televize, tak na jejich demonstraci to nevypadalo o mnoho lépe než na vlasteneckých demonstracích a když se sečte celkový počet účastníků, ani jich nebylo o mnoho více.

 

 

Žádný týden občanského neklidu ani budíková revoluce proti Zemanovi se tedy nekonala a komedianti jako Bartoška, Dyk, Menzel, Štěpánová či Halík se spíše znemožnili. O tom jak řečnili na prázdných náměstích se můžete dočíst v této skvělé reportáži na protiproudu: http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2793-17-listopad-bez-naboje-kdyz-neni-zeman-na-dohled-kavarna-chradne-smira-promenena-v-jarmarecni-selanku-safranu-jako-safranu-kdo-zvoni-budikem-v-zite-odkud-sypat-miliony-v-trumpovych-casech.htm  

 

Relativní úspěch z let 2014 a 2015 tedy ani zdaleka nezopakovali. Čím to asi bude? Ukazuje se že Havlisté jsou intelektuálně impotentní a organizačně nemožní bez pokynů z velvyslanectví USA. A vzhledem k americkým volbám zatím z Tržiště žádné pokyny co dělat dál nepřišly.

 

Homosexuální protektor Schapiro ví že končí, kdo bude novým velvyslancem se ještě neví a řadoví pracovníci velvyslanectví nechtějí nikoho naštvat, aby náhodou nepřišli o svá teplá místečka, tak raději nedělají vůbec nic kromě každodenní agendy velvyslanectví. Oni dobře ví, že Zeman jako jeden z mála evropských politiků podpořil Trumpa či před volbami a dá se čekat že Trump mu to nezapomene. Proto je americké velvyslanectví paralyzované, alespoň do února či března, dokud nepřijdou z Bílého domu nové rozkazy.

 

A tím je paralyzovaná i nemalá část naší politické scény, nejen pražská kavárna ale i většina parlamentních politických stran, nejvíce asi TOP 09 a lidovci ale všechny strany snad s výjimkou KSČM, SPD a Úsvitu si chodí pravidelně na Tržiště pro rozkazy, a ani u třech posledně jmenovaných stran si nejsem jistý. Tito vlastizrádci, podobně jako jejich kolegové v Německu či jinde na západě si už odvykli samostatně myslet a čekají jen na rozkazy amerického Protektora. A když rozkazy najednou nepřicházejí, tak jsou bezradní, stejně jako komunisté v roce 1989.

 

To je pro občany dobrá zpráva a této situace by se dalo využít, kdyby ovšem my, členové vlastenecké opozice jsme nebyli stejně neschopní jako oni a k tomu ještě rozhádaní.

 Václav Prokůpek


Autor: vaclavprokupek | Datum zveřejnění: 21. 11. 2016 - 21:52 | Rubrika: POLITIKA

Komentáře

Přidat komentář

Zbývá 1000 znaků.