Přihlásit seRozcestník blogůChci také blog      
záhlaví

Stylus na kapacitní display

Sehnat kvalitní a hlavně funkční stylus na kapacitní display je občas docela obtížné. Kapacitní display totiž zaznamenává elektřinu v našich prstech a podle toho dokáže poznat dotyk. Sám jsem stylus chtěl, ale na internetu jsem se dozvěděl, že to není tak jednoduché.

Podle mnoha uživatelských recenzí jsem zjistil, že spousta stylusů určených právě pro kapacitní displaye buď nefunguje vůbec nebo fungují špatně - takto se chovají především levnější stylusy, o které jsem se zajímal (nepotřebuji stylus za 1500 ;)).

Nějakou dobu jsem hledal a váhal, který z cenově přijatelných stylusu bude či nebude fungovat a nakonec se mi jeden stylus objevil rovnou pod nosem.
Za 70 Kč byl stylus pro kapacitní display k dostání v prodejně LIDL, tak jsem se tam vydal abych stylus otestoval. Přímo na prodejně jsem ho otestoval na svém telefonu a funguje bezvadně! Stylus je kovová propiska s vodivou gumičkou na konci, guma je měkká a tak se není nutné obávat odřenin na displayi. V balení se stylusem je i hadřík z mikrovlákna pro čištění displayů.

Stylus jsem otestoval jak při běžné práci s telefonem tak i při hraní her. Nenašel jsem žádnou vadu, telefon reaguje na dokyt přesně a ani jednou se mi nestalo, že by nějak blbnul nebo nereagoval správně.

Na obrázku jsou vidět jeho velikost v porovnání s 4" telefonem.


Autor: techblog | Datum zveřejnění: 7. 02. 2015 - 14:46 | Rubrika: Hardware

Komentáře

Jirka ok1jh | 15. 07. 2016 - 16:14:17 | Reagovat

tak co bych tady k tomu mohl napsat, zatím jen to to, že tomu nijak moc narozumím. No nic, budu to zkoumat stále dál a dál, a uvidím co toho potom vyleze..No tak jsem zatím jen tak, že mi zbývá 807 znaků. A ono to jede stále dál a dál. Dál už nic moc jiného k tomu asi nevymyslím, ale velmi rád bych tady k něčemu dospěl, a třeba i malou chytrost nějak pochopil. Mám ještě hodně možnosti dále psát a tak pro prvou zkušenost s delším zkušebním textem budu moc rád - snad mi i někdo na dlouhý text i krátce odpoví - bude moc rád i za prvou tuto zkušenost jirka ok1jh


Přidat komentář

Zbývá 1000 znaků.