Přihlásit seRozcestník blogůChci také blog      
záhlaví

Game of Truth

 

Nacházíme se ve světě Diabla. Po jeho porážce u nebeských bran, kdy se z něho stala jen esence uchovaná v soulstone, ve Svatyni vládne příjemný klid. Lidé nevědí o hrozbě, kterou zanedlouho rozpoutá nový chaos z rukou Malthaela  ale plno démonů se po bitvě v nebi rozhodlo přijmout Svatyni jako místo svého nového života a nevrátit se do pekla, kde se snaží ti nejsilnější po porážce všech temných pánů zaujmout jejich místo.

Nový Tristram je však podroben těžké zkoušce, temnota číhá za jeho hranicí v lese. Sleduje a bere měšťanům děti! Jaké monstrum se odvážilo brát a zabíjet takové nevinné duše? Nikdo si s ním však neví rady. Ale když je ukradeno další nemluvně ženě jménem Elzbet, neváhá se pro své miminko vydat až za okraj světa, jelikož je to po mrtvém manželovi to jediné co má.

Tato odvážná žena uzavírá dohodu s démonem, který jí děťátko vrátí. Bude mu však muset dávat svou krev kdykoliv o to požádá. Ale je opravdu pro upíra krev to jediné co chce? Co když bude chtít její tělo a později i duši? Je to vážně oběť?

Pro Elzbet je bezpečí svého dítěte a Tristramu přednější než vlastní zatracení a souhlasí. Kam to celé povede a kdo je tajemný démon? Zrada, nenávist, naděje, vše se točí kolem Lamiela, který nezná lidské pocity a opovrhuje jimi. Je to pro něho vše jen hra v jeho dlouhém životě nebo je to něco víc?