Přihlásit seRozcestník blogůChci také blog      
záhlaví

Alien: Probuzení

 

Kdesi pod povrchem v laboratořích se ukrývá velké nebezpečí. Weyland-Yutani je sice malá firma zaměřená na biotechnologii a robotiku ale stále více upřednostňuje zbrojní rafinerii. Vědci touží po něčem neobjeveném a právě to se jim dostává do rukou. Deset vajec, deset vetřelců podrobených zkoušce v civilním prostředí. Pro Hollyhope jednoho dne nastává peklo jaké si neumí ani představit. Začíná chaos, strach, boj o přežití a smrt.

Lidé se skrývají, hledají únik a záchranu ale lze vůbec uniknout z chráněné oblasti, kterou Weyland-Yutani vymazala z mapy téměř přes noc? Ano mají takovou moc a jsou ochotni jít ještě dál. Pro Wandu mladou dívku v pyžamu je tento experiment, který ji naučí se o sebe postarat a důvěřovat něčemu co byste nechtěli potkat ani ve svých nočních můrách. Jeden z vetřelců je jiný a oni k sobě vytvoří zvláštní křehké pouto ale bude to stačit na přežití?

Čím víc Wandu okolností nutí jednat, tím víc jí osud hází klacky pod nohy . Lidský hlad, žízeň, strach proti vetřelcům, kteří zabíjejí z pouhé touhy po krvi nemá šanci. Jsou to lovci, nepotřebují spát, nevadí jim horko ani zima a jejich kůže vydrží téměř vše. Jakou šanci lidé mají proti takovým dokonalým organismům. Má to ještě nějaké meze? Může se to celé nějak pokazit? Co když se jim podaří utéct?