Přihlásit seRozcestník blogůChci také blog      
záhlaví

Vampire pet

 

Daisy je mladá, milá dívka s růžovými vlasy a fialkovýma očima, pracuje v knihkupectví a vůbec je její život až moc všední, nezáživný a nudný. Miluje však knihy a co se takovému snílkovi může stát lepšího než, že fiktivní postavy začnou ožívat před jejíma očima?

Dívka brzy zjistí, že temná stvoření nejsou jen v podobě písmen a dlouhých poutavých odstavcích. Právě navečer při cestě domů si nešťastně zkrátí cestu tmavou uličkou a nešťastně narazí na dva takové chlapce. Chestr a Alric jsou bratři, upíři a aby to nestačilo, jsou potomci staré krve, jejichž kořeny sahají až do dalekého Rumunska, které je od Ameriky podstatně vzdáleno.

Lovci ale potřebují kořist. Žádný upír bez krve nepřežije a Daisy je unesena jako mnoho dalších před ní, poté je vězněna a sváděna. Má to jen jeden háček. Je panna a takové upíry neskutečně lákají. Oba dva se rozhodnou z ní udělat svého mazlíčka k potěše oka i jiným slastem, kterým se růžovláska právem brání.

Postupně se dozvídá, co pro ni mají bratři přichystaného, oba jsou rozdílní jako den a noc a ona je někde uprostřed jejich sporu. Nic není takové, jak se zdá a cesta do Evropy začíná, nastávají nové problémy v už tak rozhádané upírské rodině, kde buď musí trojice držet za jeden provaz, nebo se navždy rozdělit.

Překonají Chestr a Alric své neshody mezi sebou a stane se Daisy pro ně nepostradatelným mazlíčkem, který je potřeba chránit?

 

Samovolně navazující na povídku Mrazivý dotek!!

(2 stran)
(2 stran)