Přihlásit seRozcestník blogůChci také blog      
záhlaví

 

Ahoj všichni!

Tohle je můj blog tak vás tu vítám!

 

Mé povídky:

 

  Mrazivý dotek

 

Příběh je zasazen do prostředí 18. století, kdy by nikoho v samém srdci Londýna nenapadlo nic tak pošetilého jako je existence upírů.

A přesto tomu tak je, stará komunita, která drží své tajemství pěkně pod pokličkou.

Lilyana Whistová má tu smůlu, že ji osud přihraje do cesty právě jednoho takového dokonalého arogantního tvora.  

Zraněného, bezmocného a v bezvědomí s dírou po kulce ve svém těle.

Co se stalo? Co bude dělat? Kdo to je?

Dívka se však velmi rychle dozvídá celou hrůznou pravdu Victoriánské éry, jež není tak zářivá jak se na první pohled zdá. Svět totiž není jen líbivé pozlátko plné včírků a úsměvů a žádostí o ruku.

I mladý upír musí jednat, co ale se smrtelnicí jako je ona?

Leonardo musí učinit to jediné a nejvíce bláznivé řešení, připoutá si tu lidskou křehkou bytost k sobě a společně utíkají. Oba dva si na sebe musí zvyknout, což není pro uzavřeného upíra zrovna lehké ani pro zdravotní sestru plnou empatie.

Najdou k sobě cestu? Dokáže chlapec opětovat vůbec nějaké city?

Lily se po několika dnech setkává s Leonardovou rodinou a jejich prazvláštními pravidly, objeví se mnoho překážek i překvapení a navíc všemi kartami ještě zamíchá katolická církev.  

  

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: 32

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách

  


  

Pyramid doll

 

Město Silent Hill v jižní Virginii je prokleté. Každý, kdo do něho vstoupí, už nemá šanci odejít.

Elisabeth Blacková je právnička, právě se snaží vyřešit svůj zoufalý život a zbavit se dotěrného žárlivého milence, tak ujíždí. Cesta ji však dovede až do tohoto tichého města.

Cosi jí přeběhne před autem a ona zastaví. Rozezní se siréna a hra o přežití může začít. Ze tmy se najednou ozývají podivné zvuky a pak ti hrůzostrašní tvorové! Odvlečou její sestru neznámo kam a ona utíká. Je to jako město duchů a zrůd. Na jedné křižovatce však potká ještě něco děsivějšího. Vypadá to jako obrovský mohutný muž, který má kolem pasu z kůže sešitou zástěru, na hlavě jakousi trojúhelníkovou železnou konstrukci a v ruce ostrý dvoumetrový nůž táhnoucí za sebou.

To už je opravdu vrchol a hrdinka omdlévá. Pyramid head, jeden ze čtyř nejsilnějších bosů města dívku vezme a odnese do kotelny Grand hotelu, který mu kdysi, když byl ještě člověk, patřil. Nyní je z něho však zrůda, napůl člověk napůl démon jako trest za to co provedl.

Jaké má plány se svým vězněm? Je v něm ještě něco lidského? Čím se vlastně provinil, že ho Allesa proměnila v zabijáka? A co ostatní?

  

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: 10

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách

  


  

Death potion

 

 

S touto povídkou se dostáváme do tajemného světa Harryho Pottera, kde se věci dějí úplně jinak, než by měli.

Lily Evansová pracuje v Bradavicích jako profesorka Obrany proti černé magii a do jejího zdánlivě spokojeného světa vstupuje černý přízrak, který ji nutí vzpomínat a možná víc než to.

Severus Snape už není ustrašený studentík je z něho tvrdý muž se zahořklým srdcem, není zamlklý a rozhodně se neskrývá, rozhodl se totiž jednat, je čas prohodit strany a ukončit Voldemortovu válku pro dobro všech, proto se dává dohromady s Albusem Brumbálem a Fénixovým řádem. Bohužel, být špehem na obou stranách není opravdu jednoduché, hlavně když to komplikuje jeho jediná láska z dětských let, která ho kdysi odmítla.

Už se nechce skrývat a je rozhodnutý všemu čelit tváří v tvář. Ať je to nenávist, hádky, smrt nebo láska.

Smrtijedův příchod do školy odstartuje lavinu prapodivných událostí plného nebezpečí, vypořádá se s nimi? Bude na to sám?

Co když v tomto útočišti kde mu nikdo nevěří, najde to, co vždy hledal a kdysi ztratil? Má ještě naději žít spokojený život?

  

STAV: nedokončená

POČET KAPITOL: 40

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách 

 

 

 Na temné straně

 

 Mladá členka Fénixova řádu Samanta Raylová je chycena na své misi.

K její smůle není hned zabita ale odvedena do temného sídla, kde osud rozhodně co s ní bude.

Má však smůlu, že její osobu, potom co odmítne vypovídat, chce vyslechnout sám Voldemort.

Teď už nemá naději na útěk ani na záchranu, protože postavit se někomu takovému může jen hlupák nebo pošetilec.

Ač ví, že boj je předem prohraný, Pán zla ji staví do nepříjemné situace.

Voldemort má v kapse mnoho překvapení a to poslední na co myslí je bolestivé mučení, když to jde i jinak.

Prozradí Samanta své přátele? Nebo raději zemře za svou věc?

 

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: jednorázovka   

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah 18+

 


 

Nepovedený pokus

 

 

 

Karin Lárkinová právě ukončila doktorát z psychologie a jen dva měsíce potom přijde dobře oblečený muž s nabídkou, jaká se neodmítá. Nabízí jí práci v přísně utajovaném projektu X na jeho soukromém ostrově v tichomoří.

Náplní práce je zkoumat subjekt ohledně léčiv.

Doktorka souhlasí, ale jakmile letadlo přistane na Slunečním ostrově a sám charismatický muž ženu uvede do obrovských laboratoří postavených do kruhu (celkem 7 komplexů) je šokována. Nejde tu o žádná léčiva či podpůrné látky ale vědci tu pracují na čemsi děsivě zakázaném a nezákoném.

Stvořili totiž mutanta, napůl člověk napůl zvíře, avšak s nadprůměrnou inteligencí a zvláštními schopnostmi. Pokud se rozhodne, je velmi nebezpečný a dobře si svou nadřazenost uvědomuje.

Karin je zděšena, že jej má pozorovat a zkoumat jeho nevyrovnanou psychickou stránku.

Žena má povoleno vcházet jen do tzv. černé zóny ke svému subjektu, ale co se asi nachází ve zbylých šesti? Co všechno jí majitel ostrova zatajuje?

Madura, jak toho tvora s hladkou bílou kůží a rohy pojmenovali, v sobě dusí nenávist k lidem, jak to dopadne, když ho začne doktorka navštěvovat a ke všemu zpovídat ohledne jeho pocitů?  

 

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: 24

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách

  


 

Vampire pet

 
 
 
 

Daisy je mladá, milá dívka s růžovými vlasy a fialkovýma očima, pracuje v knihkupectví a vůbec je její život až moc všední, nezáživný a nudný. Miluje však knihy a co se takovému snílkovi může stát lepšího než, že postavy začnou ožívat před jejíma očima?

Dívka brzy zjistí, že temná stvoření nejsou jen v podobě písmen a dlouhých poutavých odstavcích.Právě navečer při cestě domů si nešťastně zkrátí cestu tmavou uličkou a nešťastně narazí na dva takové chlapce.Chester a Alric jsou bratři, upíři a aby to nestačilo, jsou potomci staré krve, jejichž kořeny sahají až do dalekého Rumunska, které je od Ameriky podstatně vzdáleno.

Lovci ale potřebují kořist. Žádný upír bez krve nepřežije a Daisy je unesena jako mnoho dalších před ní, poté je vězněna a sváděna. Má to jen jeden háček. Je panna a takové upíry neskutečně lákají. Oba dva se rozhodnou z ní udělat svého mazlíčka k potěše oka i jiným slastem, kterým se růžovláska právem brání.

Postupně se dozvídá, co pro ni mají bratři přichystaného, oba jsou rozdílní jako den a noc a ona je někde uprostřed jejich sporu. Nic není takové, jak se zdá a cesta do Evropy začíná, nastávají nové problémy v už tak rozhádané upírské rodině, kde buď musí trojice držet za jeden provaz, nebo se navždy rozdělit.

Překonají Chester a Alric své neshody mezi sebou a stane se Daisy pro ně nepostradatelným mazlíčkem, který je potřeba chránit?

 

Samovolně navazující na povídku Mrazivý dotek!!

 

STAV: nedokončená
 
POČET KAPITOL: zatím 29
 
 VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách
 
 

 

 Rubínová lampa

 

 

Nacházíme se ve východní zemi plné pouští a palem s velbloudy v hlavním městě Agrabah. Zde příběh začíná u velkovezíra Jafara, nebezpečného chytrého muže, který za honbou po moci a trůnu neváhá jít i přes mrtvoly a to doslova. Zbavil se každého, kdo mu stál v cestě při získání postu sultána, Nyní už je cesta volná, v městě i paláci má stále větší moc, sultán mu naslouchá jako nejbližšímu příteli. Tomuto úspěchu vděčí Jafar své nezlomné ctižádosti a černé magii. To po čem ale touží především, je Rubínová lampa a k tomu potřebuje shromáždit osm magických karet. Ale kde je vzít?

Rose dívka ze současnosti je vtažena kouzlem do zcela jiné země i doby a musí se opravdu pohánět, aby nepřišla o krk hned první den. Výměnou za to že ji Jafar dokáže vrátit zpátky, chce pomoc při hledání karet a ona souhlasí. Myšlenka na domov je silná, ale co když podlehne veškerému luxusu paláce. Rose přitahuje zlo, které z vezíra sálá jako oheň. Zaplete se do jeho plánů až po uši. Je pro ni těžké odolat jeho moci. Ale má zradit samu sebe a přátelé, na kterých jí záleží kvůli své touze pro muže, který ji vidí pouze jako prostředek k dosažení svého cíle?

 Rose si musí na Jafara a jeho papouška zvyknout a dát pozor. Vypořádat se svými chaotickými pocity a nezešílet. Čeká ji nebezpečí a záhady arabského světa, strhující dobrodružství a ona sama zamíchá s osudem a životy všech postav kolem sebe a nejvíce vezírovým.

 

STAV: nedokončená

POČET KAPITOL: zatím 31

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách

  

 

Alien: Probuzení

 

  

Kdesi pod povrchem v laboratořích se ukrývá velké nebezpečí. Weyland-Yutani je sice malá firma zaměřená na biologii ale stále více upřednostňuje zbrojní rafinerii. Vědci touží po něčem neobjeveném a právě to se jim dostává do rukou. Deset vajec, deset vetřelců podrobených zkoušce v civilním prostředí. Pro Holyhope jednoho dne večer nastává peklo jaké si neumí ani překvapit. Začíná chaos, strach, boj o přežití a smrt.

Lidé se skrývají, hledají únik a záchranu ale lze vůbec uniknout z chráněné oblasti, kterou Weyland-Yutani vymazala z mapy téměř přes noc? Ano mají takovou moc a jsou ochotni jít ještě dál. Pro Wandu mladou dívku v pyžamu je tohle experiment, který ji naučí se o sebe postarat a důvěřovat něčemu co byste nechtěli potkat ani ve svých snech. Jeden z vetřelců je jiný a oni k sobě vytvoří zvláštní křehké pouto ale bude to stačit?

Čím víc ji okolností nutí jednat, tím víc jí osud hází klacky pod nohy . Lidský hlad, žízeň, strach proti vetřelcům, kteří zabíjejí z pouhé touhy po krvi, jsou to lovci, nepotřebují spát, nevadí jim horko ani zima a jejich kůže vydrží téměř vše. Jakou šanci lidé mají proti takovým dokonalým organismům. Má to ještě nějaké meze? Může se to celé nějak pokazit? Co když se jim podaří utéct? 

 

STAV: nedokončená

POČET KAPITOL: zatím 16

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách

 


  

Game of Truth

game of truth

 

Nacházíme se ve světě Diabla. Po jeho porážce u nebeských bran, kdy se z něho stala jen esence uchovaná v soulstone ve Svatyni vládne příjemný klid. Lidé nevědí o hrozbě, kterou zanedlouho rozpoutá nový chaos z rukou Malthaela  ale plno démonů se po bitvě v nebi rozhodla přijmout Svatyni jako místo svého nového života a nevrátit se do pekla, kde se snaží ti nejsilnější po porážce všech temných pánů zaujmout jejich místo.

 Nový Tristram je však podroben těžké zkoušce, temnota číhá za jeho hranicí v lese. Sleduje a bere měšťanům děti! Jaké monstrum se odvážilo brát a zabíjet takové nevinné duše? Nikdo si s ním však neví rady. Ale když je ukradeno další nemluvně ženě jménem Elzbet, neváhá se pro své miminko vydat až za okraj světa, jelikož je to po mrtvém manželovi to jediné co má.

 Tato odvážná žena uzavírá dohodu s démonem, který jí děťátko vrátí. Bude mu však muset dávat svou krev kdykoliv o to požádá. Ale je opravdu pro upíra krev to jediné co chce? Co když bude chtít její tělo a později i duši? Je to vážně oběť?

 Pro Elzbet je bezpečí svého dítěte a Tristramu přednější než vlastní zatracení a souhlasí. Kam to celé povede a kdo je tajemný démon? Zrada, nenávist, naděje, vše se točí kolem Lamiela který nezná lidské pocity a opovrhuje jimi. Je to pro něho vše jen hra v jeho dlouhém životě nebo je to něco víc?

  

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: 10

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách 

 


 

Spider Web

spider web

Elgwyn lidská dívka z Rohanu chtěla navštívit své příbuzné v jezerním městě kroky a lenost ji však vedla, aby si zkrátila cestu přes Temný hvozd.  Až co skončí v rukou skřetů, jež ji odvedou do Dul Gulduru si uvědomí jak fatální chyba to byla a že ve srovnání s nimi jsou elfové jen hodní zlatovlasí krasavci. Náhoda však tomu chtěla aby našla skulinku a podařilo se jí uprchnout. Skřeti jsou však ohavná stvoření a svou kořist nehodlaní jen tak nechat jít živou nebo mrtvou.

Elgwyn prchá před šípy a svými vězniteli, v lese však narazí na tmavou jeskyni, kde by se mohla skrýt. Nečeká však že ji cesta nitrem sluje dovede k jiným daleko nebezpečnějším tvorům kteří ji honí.

Pavoučí rasa skrytá před zraky všech, která napadá Temný hvozd je děsivá, rychlá a opatrná. Jako tichá nákaza večer co večer spřádá sítě na povrchu a ničí krajinu jako zákeřná nemoc, se kterou si ani Thranduil neví rady. Tento nepřítel však není obyčejný a jeho kořeny sahají dávno do minulosti prvního věku. Co s tím má Morgoth a Ungoliant  společného co se v Silmarillionu nepíše a má teď Elgwyn objevit?

Dívka  je znovu chycena a odvlečena do podzemního království odkud není úniku. Snaží se najít cestu a přežít, jaké zkoušky bude muset podstoupit? Jedinou spásou je její hlas. Král Melór má rád ženský zpěv, který by ho mohl obměkčit ale Elgwyn neumí zpívat...

 

STAV: nedokončená

POČET KAPITOL: zatím 4

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách

 


25. KAPITOLA

                            Kapitola 25 Krypta   „AGRAMÓNE!“ ten známí hlas, probudil kocoura zrovna při dokonalém odpočinku uprostřed noci. Ač to z chodby znělo naléhavě, zvíře jen otevřelo své velké žluté oči a více se rozvalilo na Lilyaninu postel s plným napapaným bříškem. Zívnul a dál čekal, než se do pokoje přihrne hejno rozzlobených návštěvníků, kteří se začali dohadovat jeden přes druhého, čímž narušili jeho plány si bo ...

číst dále...

18. Kapitola - Strach

                            Kapitola 18 Strach   Probudilo mě pištění, hnusní jepičí pištění abych byla přesná, jež se mi usadilo hluboko v kostech, těžko říci z jaké díry to vzešlo ale hned jsem byla v realitě a kryla si lokty obličej, aby na mě neskočila nějaká mrcha a dala mi ranní polibek smrti nebo… Nedej bože aby se mi ta věc přitiskla na klín! Stále jsem tam ležela jako kus hadru a má zvrácená mysl si představila, jak se ...

číst dále...

17. Kapitola - Příjezd

                            Kapitola 17 Příjezd   Před třemi dny   Počasí bylo chladné, všem kteří stáli na nádraží v Hollyhope, jež pamatovalo lepší časy mrzly prsty až na kost. Žena oblečena do šedého kožichu měla však hladké semišové rukavičky z telecí kůže, malá výstřednost ale uchránila ji před přicházející zimou, jež bývala v Kanadě nelítostná. Měla namířeno do většího města za prací jako každý den a proto, že generální ...

číst dále...

24. KAPITOLA

                            Kapitola 24 Klíč   Všechny páry na tomto téměř císařském plese se výtečně bavily. Nikomu nic nescházelo. Ač večer teprve k půlnoci zábava nabývala vrcholu. Hudba nepřestávala hrát, čím dál divočejší písně například čtverylky, ve kterých se již lehce přiopilí hosté přestávali orientovat. Lily s Leonardem právě mezi sebou v družném hovoru pomýšlely na něco zcela jiného než byl právě zmíněný tanec, který ...

číst dále...

23. KAPITOLA

                              Kapitola 23 Dívka v nesnázích   Pomoc, pomoc! POMOC! Proč se muselo stát zrovna tohle? Nestačilo, že ji Alric nenávidí? Teď ji navíc ještě ponížil. Co ponížil, zničil-její přesvědčení. Drze se k ní tiskl a pomalu jí nedovoloval ani dýchat. Nedobrovolně si bral jeden polibek za druhým jako ten největší padouch pod sluncem. Chudinka Daisy byla tak zaskočená, že se nezmohla ani na odpor. Stejně by ...

číst dále...

Kapitola 33

                              Kapitola 33 Řecké báje a pověsti     Rose pozorovala jak se slunce klaní k západu a do očí jí bodala ta nemožná červená záře. Pomalu byl čas jít do zahrady ale ještě předtím musí nějak přesvědčit Jasmínu, nechtěla tam být s tím domněle inteligentním mužem své doby sama. Chlap byl pořád jen chlapem. Vyrazila tedy nahoru do její věže. Princeznin pokoj byl nádherný, třikrát tak velký jako její a ja ...

číst dále...

Kapitola 32

                                Kapitola 32 Hodina kreslení     Setkání se svým nejméně oblíbeným matematikem bylo zajímavé ne že ne ale Rose by dala přednost tomu ho už nevidět a zahrabat se do písku nebo ho uškrtit. Jediné co ji od toho odradilo bylo, že nebyla vrah na rozdíl od Jafara. Vlastně šla původně za ním...ten křivák jí dlužil pěkných pár mincí, promnula si v duchu ruce a přidala i majetný výraz. Pythagoras vypa ...

číst dále...

22. KAPITOLA

  Kapitola 22 Nemilé překvapení     Uběhlo to až moc rychle. To si říkala Daisy, když stála s ostatními před autem určeným k odjezdu. Nebylo na výběr. Přijely tři automobily, z čehož jedno obsadili naši tři Angličané se svými zavazadly a to druhé si bezprostředně zabral hrabě Dracul se svou chotí a tou, stále, více nesnesitelnější barbínou z Moldávie která protestovala, že pojede výhradně s Alricem, aby se na něho mohla celou cestu lepit ...

číst dále...

Kapitola 4 - Zlatá klec

                              Kapitola 4 Zlatá klec   Musela být opatrná. Tam někde ve tmě na Elgwyn číhalo nebezpečí. Byla uprostřed pavoučího doupěte a hrála nebezpečnou hru. Hru, která mohla kdykoliv skončit smrtí. Jakmile vstala z toho zlatého hrobu, ostražitě sledovala každý pohyb v okolí. Nohou přitom přišlápla tu bílou lepkavou hmotu a svou jedinou botou jež jí ještě zbyla, trhla. Vlákno se přilepilo k podrážce jako ...

číst dále...

10. Pekelný soud

  Kapitola 10 Pekelný Soud     Následujícího dne se Elzbet snažila se svým osudem smířit. Královnina komnata ji sice připadala stále chladná a opuštěná ale pokud by se vyměnily zaprášené závěsy a prošlapané koberce mohlo by to být více útulné, alespoň by se něčím zaměstnala. Jako každé ráno přišly dvě služebné, aby uklidily ale bylo s podivem, že vše zůstávalo stejně pokryté prachem jako předtím. Měli vůbec oči? Elzbet ze sebe strhla roz ...

číst dále...

9. Zůstat či odejít?

  Kapitola 9 Zůstat či odejít?   Odejít? Elzbet se posadila, kaskáda zlatých vlasů se jí rozvlnila na ramenou jako brokátový plášť. Se rty mírně pootevřenými v překvapení a očima rozevřenýma nikdy nečekala, že tohle od něho uslyší. Odejít... Poslední svou větu řekl hlasem nikoli zlověstným nebo pobaveným -  takové polohy hlasu u něho již poznala, nýbrž toto znělo jako ledové kry, které se třou o sebe. Opovržlivý, skoro zhnusený tón. Vid ...

číst dále...

8. Co chci já, chceš i ty

  Kapitola 8 Co chci já, chceš i ty     Elzbet cítila jak její druhé já se snaží převzít vládu nad celým tělem. Nutilo ji podlehnout, vytáhnout na světlo nejniternější touhy, potlačovanou nenávist, chtěla někoho obvinit za smrt svého manžela, chtěla křičet na obyvatele Tristramu, kteří s celou situací nechtěli nic udělat. Mlčela. Teď se to znovu objevovalo, každý z pocitů vyplouval na povrch jako bublina, která hrozila že praskne, že se z ...

číst dále...

7. Hlad má mnoho podob

  Kapitola 7 Hlad má mnoho podob   Všechno v okolí se zamlžilo, jako by se Elzbet ocitla v dlouhé chodbě a do popředí se dostalo jen to tělo a krvavé jizvy. Děsivý pohled.  Elzbet se naklonila dopředu jako by chtěla zblízka vědět, jak je jizva hluboká. Ale popravdě řečeno to bylo to poslední na co teď myslela. Fascinovala ji ta červená barva, jež se měnila od světle oranžové do purpurova, bylo to zvláštní, určitě věděla, že se jí červená ...

číst dále...

21. KAPITOLA

                                                    Kapitola 21    Prsten sváru     „Je mi úplně jedno co máš na starost, teď se bavím já s tebou! A řeknu ti to důrazně,“ zavrčel Chestr a místo odpovědi na svou vlastní otázku se rozpřáhl vší silou a udeřil bratra do té jeho chladné tvářičky.  Ten očividně podrážděný tón svého nepřítele přehlížel a ránu nečekal. Starobylý hrad se otřásl v základech, jak nahromaděn ...

číst dále...

Kapitola 31

                            Kapitola 31 Souboj cti   To slovo mělo opravdu hodně a hodně významů, hlavně to znamenalo, že bylo povoleno absolutně VŠE. Takže jí nebude mít za zlé když mu zlomí žebro, sevře hlavu do kleští a nakopne ho do... „Žádná," odvětil s klidem Jafar a hned na to Rose vyrazila. Přesně to chtěla slyšet!  K jejímu velkému překvapení její protivník tak rychle ukročil stranou, že proběhla kolem něho ven ze st ...

číst dále...