Přihlásit seRozcestník blogůChci také blog      
záhlaví

 

Mé povídky:

 

 

Příběh je zasazen do prostředí 18. století, kdy by nikoho v samém srdci Londýna nenapadlo nic tak pošetilého jako je existence upírů a přesto tomu tak bylo, stará komunita, která drží své tajemství pěkně pod pokličkou.

Lilyana Whistová má tu smůlu, že ji osud přihraje do cesty právě jednomu takovému dokonalému arogantnímu tvorovi. Zraněného, bezmocného a v bezvědomí s dírou po kulce ve svém těle. Co se stalo? Co bude dělat?

Kdo to je?

Dívka se však velmi rychle dozvídá celou hrůznou pravdu Victoriánské éry, jež není tak zářivá jak se na první pohled zdá. Svět totiž není jen líbivé pozlátko plné večírků, úsměvů a žádostí o ruku.

I mladý upír musí jednat, co ale se smrtelnicí jako je ona?

Leonardo Fortuna musí učinit to jediné a nejvíce bláznivé řešení, připoutá si tu lidskou křehkou bytost k sobě a společně utíkají. Oba dva si na sebe musí zvyknout, což není pro uzavřeného upíra zrovna lehké ani pro zdravotní sestru plnou empatie.

Najdou k sobě cestu? Dokáže chlapec opětovat vůbec nějaké city?

Lily se po několika dnech setkává s Leonardovou rodinou a jejich prazvláštními pravidly, objeví se mnoho překážek i překvapení a navíc všemi kartami ještě zamíchá katolická církev. 

 

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: 32

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách

  


  

 

Pyramid doll

Město Silent Hill v jižní Virginii je prokleté. Každý, kdo do něho vstoupí, už nemá šanci odejít.

Elisabeth Blacková je právnička, právě se snaží vyřešit svůj zoufalý život a zbavit se dotěrného žárlivého milence, tak ujíždí. Cesta ji však dovede až do tohoto tichého města.

Cosi jí přeběhne před autem a ona zastaví. Rozezní se siréna a hra o přežití může začít. Ze tmy se najednou ozývají podivné zvuky a pak ti hrůzostrašní tvorové! Odvlečou její sestru neznámo kam a ona utíká. Je to jako město duchů a zrůd. Na jedné křižovatce však potká ještě něco děsivějšího. Vypadá to jako obrovský mohutný muž, který má kolem pasu z kůže sešitou zástěru, na hlavě jakousi trojúhelníkovou železnou konstrukci a v ruce ostrý dvoumetrový nůž táhnoucí za sebou.

To už je opravdu vrchol a hrdinka omdlévá. Pyramid head, jeden ze čtyř nejsilnějších bosů města dívku vezme a odnese do kotelny Grand hotelu, který mu kdysi, když byl ještě člověk, patřil. Nyní je z něho však zrůda, napůl člověk napůl démon jako trest za to co provedl.

Jaké má plány se svým vězněm? Je v něm ještě něco lidského? Čím se vlastně provinil, že ho Allesa proměnila v zabijáka? A co ostatní?

  

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: 10

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách

  


  

 

 

S touto povídkou se dostáváme do tajemného světa Harryho Pottera, kde se věci dějí úplně jinak, než by měli.

Lily Evansová pracuje v Bradavicích jako profesorka Obrany proti černé magii a do jejího zdánlivě spokojeného světa vstupuje černý přízrak, který ji nutí vzpomínat a možná víc než to.

Severus Snape už není ustrašený studentík je z něho tvrdý muž se zahořklým srdcem, není zamlklý a rozhodně se neskrývá, rozhodl se totiž jednat, je čas prohodit strany a ukončit Voldemortovu válku pro dobro všech, proto se dává dohromady s Albusem Brumbálem a Fénixovým řádem. Bohužel, být špehem na obou stranách není opravdu jednoduché, hlavně když to komplikuje jeho jediná láska z dětských let, která ho kdysi odmítla.

Už se nechce skrývat a je rozhodnutý všemu čelit tváří v tvář. Ať je to nenávist, hádky, smrt nebo láska.

Smrtijedův příchod do školy odstartuje lavinu prapodivných událostí plného nebezpečí, vypořádá se s nimi? Bude na to sám?

Co když v tomto útočišti kde mu nikdo nevěří, najde to, co vždy hledal a kdysi ztratil? Má ještě naději žít spokojený život?

  

STAV: nedokončená

POČET KAPITOL: 40

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách 

 

 

 Na temné straně

 

 Mladá členka Fénixova řádu Samanta Raylová je chycena na své misi.

K její smůle není hned zabita ale odvedena do temného sídla, kde osud rozhodně co s ní bude.

Má však smůlu, že její osobu, potom co odmítne vypovídat, chce vyslechnout sám Voldemort.

Teď už nemá naději na útěk ani na záchranu, protože postavit se někomu takovému může jen hlupák nebo pošetilec.

Ač ví, že boj je předem prohraný, Pán zla ji staví do nepříjemné situace.

Voldemort má v kapse mnoho překvapení a to poslední na co myslí je bolestivé mučení, když to jde i jinak.

Prozradí Samanta své přátele? Nebo raději zemře za svou věc?

 

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: jednorázovka   

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah 18+

 


 

Nepovedený pokus

 

 

 

Karin Lárkinová právě ukončila doktorát z psychologie a jen dva měsíce potom přijde dobře oblečený muž s nabídkou, jaká se neodmítá. Nabízí jí práci v přísně utajovaném projektu X na jeho soukromém ostrově v tichomoří.

Náplní práce je zkoumat subjekt ohledně léčiv.

Doktorka souhlasí, ale jakmile letadlo přistane na Slunečním ostrově a sám charismatický muž ženu uvede do obrovských laboratoří postavených do kruhu (celkem 7 komplexů) je šokována. Nejde tu o žádná léčiva či podpůrné látky ale vědci tu pracují na čemsi děsivě zakázaném a nezákoném.

Stvořili totiž mutanta, napůl člověk napůl zvíře, avšak s nadprůměrnou inteligencí a zvláštními schopnostmi. Pokud se rozhodne, je velmi nebezpečný a dobře si svou nadřazenost uvědomuje.

Karin je zděšena, že jej má pozorovat a zkoumat jeho nevyrovnanou psychickou stránku.

Žena má povoleno vcházet jen do tzv. černé zóny ke svému subjektu, ale co se asi nachází ve zbylých šesti? Co všechno jí majitel ostrova zatajuje?

Madura, jak toho tvora s hladkou bílou kůží a rohy pojmenovali, v sobě dusí nenávist k lidem, jak to dopadne, když ho začne doktorka navštěvovat a ke všemu zpovídat ohledne jeho pocitů?  

 

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: 24

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách

  


 

Vampire pet

 
 
 
 

Daisy je mladá, milá dívka s růžovými vlasy a fialkovýma očima, pracuje v knihkupectví a vůbec je její život až moc všední, nezáživný a nudný. Miluje však knihy a co se takovému snílkovi může stát lepšího než, že postavy začnou ožívat před jejíma očima?

Dívka brzy zjistí, že temná stvoření nejsou jen v podobě písmen a dlouhých poutavých odstavcích.Právě navečer při cestě domů si nešťastně zkrátí cestu tmavou uličkou a nešťastně narazí na dva takové chlapce.Chester a Alric jsou bratři, upíři a aby to nestačilo, jsou potomci staré krve, jejichž kořeny sahají až do dalekého Rumunska, které je od Ameriky podstatně vzdáleno.

Lovci ale potřebují kořist. Žádný upír bez krve nepřežije a Daisy je unesena jako mnoho dalších před ní, poté je vězněna a sváděna. Má to jen jeden háček. Je panna a takové upíry neskutečně lákají. Oba dva se rozhodnou z ní udělat svého mazlíčka k potěše oka i jiným slastem, kterým se růžovláska právem brání.

Postupně se dozvídá, co pro ni mají bratři přichystaného, oba jsou rozdílní jako den a noc a ona je někde uprostřed jejich sporu. Nic není takové, jak se zdá a cesta do Evropy začíná, nastávají nové problémy v už tak rozhádané upírské rodině, kde buď musí trojice držet za jeden provaz, nebo se navždy rozdělit.

Překonají Chester a Alric své neshody mezi sebou a stane se Daisy pro ně nepostradatelným mazlíčkem, který je potřeba chránit?

 

Samovolně navazující na povídku Mrazivý dotek!!

 

STAV: nedokončená
 
POČET KAPITOL: zatím 29
 
 VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách
 
 

 

 Rubínová lampa

 

 

Nacházíme se ve východní zemi plné pouští a palem s velbloudy v hlavním městě Agrabah. Zde příběh začíná u velkovezíra Jafara, nebezpečného chytrého muže, který za honbou po moci a trůnu neváhá jít i přes mrtvoly a to doslova. Zbavil se každého, kdo mu stál v cestě při získání postu sultána, Nyní už je cesta volná, v městě i paláci má stále větší moc, sultán mu naslouchá jako nejbližšímu příteli. Tomuto úspěchu vděčí Jafar své nezlomné ctižádosti a černé magii. To po čem ale touží především, je Rubínová lampa a k tomu potřebuje shromáždit osm magických karet. Ale kde je vzít?

Rose dívka ze současnosti je vtažena kouzlem do zcela jiné země i doby a musí se opravdu pohánět, aby nepřišla o krk hned první den. Výměnou za to že ji Jafar dokáže vrátit zpátky, chce pomoc při hledání karet a ona souhlasí. Myšlenka na domov je silná, ale co když podlehne veškerému luxusu paláce. Rose přitahuje zlo, které z vezíra sálá jako oheň. Zaplete se do jeho plánů až po uši. Je pro ni těžké odolat jeho moci. Ale má zradit samu sebe a přátelé, na kterých jí záleží kvůli své touze pro muže, který ji vidí pouze jako prostředek k dosažení svého cíle?

 Rose si musí na Jafara a jeho papouška zvyknout a dát pozor. Vypořádat se svými chaotickými pocity a nezešílet. Čeká ji nebezpečí a záhady arabského světa, strhující dobrodružství a ona sama zamíchá s osudem a životy všech postav kolem sebe a nejvíce vezírovým.

 

STAV: nedokončená

POČET KAPITOL: zatím 31

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách

  

 

Alien: Probuzení

 

  

Kdesi pod povrchem v laboratořích se ukrývá velké nebezpečí. Weyland-Yutani je sice malá firma zaměřená na biologii ale stále více upřednostňuje zbrojní rafinerii. Vědci touží po něčem neobjeveném a právě to se jim dostává do rukou. Deset vajec, deset vetřelců podrobených zkoušce v civilním prostředí. Pro Holyhope jednoho dne večer nastává peklo jaké si neumí ani překvapit. Začíná chaos, strach, boj o přežití a smrt.

Lidé se skrývají, hledají únik a záchranu ale lze vůbec uniknout z chráněné oblasti, kterou Weyland-Yutani vymazala z mapy téměř přes noc? Ano mají takovou moc a jsou ochotni jít ještě dál. Pro Wandu mladou dívku v pyžamu je tohle experiment, který ji naučí se o sebe postarat a důvěřovat něčemu co byste nechtěli potkat ani ve svých snech. Jeden z vetřelců je jiný a oni k sobě vytvoří zvláštní křehké pouto ale bude to stačit?

Čím víc ji okolností nutí jednat, tím víc jí osud hází klacky pod nohy . Lidský hlad, žízeň, strach proti vetřelcům, kteří zabíjejí z pouhé touhy po krvi, jsou to lovci, nepotřebují spát, nevadí jim horko ani zima a jejich kůže vydrží téměř vše. Jakou šanci lidé mají proti takovým dokonalým organismům. Má to ještě nějaké meze? Může se to celé nějak pokazit? Co když se jim podaří utéct? 

 

STAV: nedokončená

POČET KAPITOL: zatím 16

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách

 


  

Game of Truth

game of truth

 

Nacházíme se ve světě Diabla. Po jeho porážce u nebeských bran, kdy se z něho stala jen esence uchovaná v soulstone ve Svatyni vládne příjemný klid. Lidé nevědí o hrozbě, kterou zanedlouho rozpoutá nový chaos z rukou Malthaela  ale plno démonů se po bitvě v nebi rozhodla přijmout Svatyni jako místo svého nového života a nevrátit se do pekla, kde se snaží ti nejsilnější po porážce všech temných pánů zaujmout jejich místo.

 Nový Tristram je však podroben těžké zkoušce, temnota číhá za jeho hranicí v lese. Sleduje a bere měšťanům děti! Jaké monstrum se odvážilo brát a zabíjet takové nevinné duše? Nikdo si s ním však neví rady. Ale když je ukradeno další nemluvně ženě jménem Elzbet, neváhá se pro své miminko vydat až za okraj světa, jelikož je to po mrtvém manželovi to jediné co má.

 Tato odvážná žena uzavírá dohodu s démonem, který jí děťátko vrátí. Bude mu však muset dávat svou krev kdykoliv o to požádá. Ale je opravdu pro upíra krev to jediné co chce? Co když bude chtít její tělo a později i duši? Je to vážně oběť?

 Pro Elzbet je bezpečí svého dítěte a Tristramu přednější než vlastní zatracení a souhlasí. Kam to celé povede a kdo je tajemný démon? Zrada, nenávist, naděje, vše se točí kolem Lamiela který nezná lidské pocity a opovrhuje jimi. Je to pro něho vše jen hra v jeho dlouhém životě nebo je to něco víc?

  

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: 10

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách 

 


 

Spider Web

spider web

Elgwyn lidská dívka z Rohanu chtěla navštívit své příbuzné v jezerním městě kroky a lenost ji však vedla, aby si zkrátila cestu přes Temný hvozd.  Až co skončí v rukou skřetů, jež ji odvedou do Dul Gulduru si uvědomí jak fatální chyba to byla a že ve srovnání s nimi jsou elfové jen hodní zlatovlasí krasavci. Náhoda však tomu chtěla aby našla skulinku a podařilo se jí uprchnout. Skřeti jsou však ohavná stvoření a svou kořist nehodlaní jen tak nechat jít živou nebo mrtvou.

Elgwyn prchá před šípy a svými vězniteli, v lese však narazí na tmavou jeskyni, kde by se mohla skrýt. Nečeká však že ji cesta nitrem sluje dovede k jiným daleko nebezpečnějším tvorům kteří ji honí.

Pavoučí rasa skrytá před zraky všech, která napadá Temný hvozd je děsivá, rychlá a opatrná. Jako tichá nákaza večer co večer spřádá sítě na povrchu a ničí krajinu jako zákeřná nemoc, se kterou si ani Thranduil neví rady. Tento nepřítel však není obyčejný a jeho kořeny sahají dávno do minulosti prvního věku. Co s tím má Morgoth a Ungoliant  společného co se v Silmarillionu nepíše a má teď Elgwyn objevit?

Dívka  je znovu chycena a odvlečena do podzemního království odkud není úniku. Snaží se najít cestu a přežít, jaké zkoušky bude muset podstoupit? Jedinou spásou je její hlas. Král Melór má rád ženský zpěv, který by ho mohl obměkčit ale Elgwyn neumí zpívat...

 

STAV: nedokončená

POČET KAPITOL: zatím 4

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách

 


Kapitola 11. - Den poté

Kapitola 11 Den poté   To co se dělo bylo nepředstavitelné a zvrácené ve všech ohledech. Katrin si však i přes obtíže a bolest uvědomovala, že to není sen i když by si to bývala přála. To co by ji však nenapadlo bylo slovo s tím spojené, slast. Sama se nad tím vnitřně zarazila a musela si poníženě přiznat, že nebýt patogenu jež ničil její tělo, užívala by si to. Nenáviděla se za to ale muselo to být absencí všech těchto požitků, kterým víc ...

číst dále...

Kapitola 10. - Zkouška vůle

  Kapitola 10 Zkouška vůle   David mohl být rytířem těžko, měl k tomu sice všechny předpoklady ale jeho zarytý program se podobal spíše samurajskému kodexu, kdy pán může žádat i váš život a vy jste mu slepě oddáni. Právě teď se v ní snažil podnítit vidinu, že vše dělal jen z donucení, ačkoliv jeho úmysly k lidem byly zcela nestranné. To by jí ale nesměl do těla vstříknout plnou dávku jedu, která měla okamžitý účinek ale inkubační doba u os ...

číst dále...

Kapitola 9. - Zlom

  Kapitola 9 Zlom   Oberon byl vskutku velká loď, neměla sice rozměry vesmírné základny ale jejích sedm podlaží se dalo počítat jako obrovský labyrint s nepřeberným množstvím chodeb a místností, nehledě na to kolik celý ten kolos vážil. Katrin si uvědomovala, že zatím jsou nejaktivněji osídlené ubikace kolonistů a centrum zábavy, lidé spali, setkávali se svými známými nebo se stravovali a celkově podléhali rekonvalescenci po dlouhém odpočin ...

číst dále...

Kapitola 8. - Sny

  Kapitola 8 Sny   Tak blízko... „Neskutečně blízko jako by byly jedním," napadl ho básnický obrat, když tam naproti sobě stály. Davidovy paže se ještě více utáhli a přivinuly plačící ženu těsněji k sobě. Neprotestovala a přijala to s lehkým vydechnutím. To jak správně odhadoval nebyl odpor ale úleva. „Davide..." téměř neslyšitelný povzdech prosil ale o co? „Co pro vás mohu udělat?" Zašeptal hrdelně. Snažil se kapitánku uklidnit. Hlas b ...

číst dále...

Kapitola 7. - Emocionální indispozice

  Kapitola 7 Emocionální indispozice   „Už to tu nebude jako loď duchů..."           „Trefné přirovnání Charlesi," ohrnula ret Jovovičová, „zítra se podívám na security a ostatní, přiřadíme jim s Joshem okresky na části lodi ale už to mám všechno promyšlené, nebude s tím problém a co ty Fishová?" Mrkla na ni vojačka. „Už se těšíš na ty lapiduchy v pláštích? Vás v tý laboratoři je vždycky plno a jen tam tak bezcílně bloumáte a nevšímáte si ...

číst dále...

Kapitola 6. - Černý pasažér

Kapitola 6 Černý pasažér   „Mohu pomoci?" Až později si uvědomila, že to Davidovi řekla spíše jako prosbu zakončenou otázkou než jako hotovou věc. Ať už si o tom myslel cokoliv, přikývl a mírně naklonil tvář ke straně takovým tím vnímavým roztomilým způsobem, čímž mu do čela spadl ten neposlušný pramen plavých vlasů. Měla nutkání se natáhnout a vrátit ho zpátky za ucho ale udělal to za ni. „Ale jistě kapitánko, každá pomoc je vítaná," rozt ...

číst dále...

Kapitola 5. - Xanax, Hypnogen nebo něco víc?

  Kapitola 5 Xanax, Hypnogen nebo něco víc?   Katrin zamířila vnitřní chodbou na můstek ale našla tam jen Charlese a Joshe, jak se baví o výsledcích fotbalu, tak někdy před dvěma roky. Statný mladý voják v maskáčovém triku se loktem opíral o jednu ze skříněk, zatímco biolog naproti němu nadšeně gestikuloval rukama a naznačoval výkop imaginárního míče. Jakmile však vešla, Josh se nadechl a postavil do pozoru. „Pohov vojáku," zamumlala, "ne ...

číst dále...

Kapitola 4. - Davidův pokoj

  Kapitola 4 Davidův pokoj   Co se nacházelo za tajemnými dveřmi? V téhle části opravdu nikdy nebyla, domnívala se totiž, že tyto dveře sloužili úklidovým robotů a vlastně se ani nemýlila. Malý uklízeči měli vedle dveří malé metrové okénko, kterým mohli projíždět libovolně buď dovnitř nebo ven.  Místnost byla přesně jak čekala, tmavá, úzká, malá plná harampádí, prostředků na mytí a vše co bylo pro ty mrňousky potřebné jako náhradní hlavic ...

číst dále...

Kapitola 3. - Otázky a odpovědi

  Kapitola 3 Otázky a odpovědi   Katrin tady šlapeš na tenký led, říkala si v duchu. Nemohla ale lhát doktorovi, nějak to pomyšlení bylo v rozporu s její stránkou osobnosti, která uznávala pravdu. V kapitánce trochu hrklo, co když řekne pravdu a on jí nic nedá? Dobře věděla co je to za svinstvo ale potřebovala tu drogu. Její tělo si na to už tak zvyklo, že si život bez hypnogenu nedokázala představit, ale za narkomana se nepovažovala, těmi ...

číst dále...

Kapitola 2. - Odpočinek

  Kapitola 2 Odpočinek   Katrin se separovala od své skupiny a šla do zasedací místnosti na horní palubě, kde by se měli probírat různé strategie a řídící věci ale už jen z popudu, že se této místnosti přidávalo více vážnosti se takové věci probírali tam, kde stále ostatní oslavovali a to čistě z pohodlí. Žena v uniformě se přesunula k počítači a klikla na dotykovou obrazovku, aby našla vše co bylo pod jejím jménem, každý člen měl svou vlas ...

číst dále...

Kapitola 1. - Probuzení Oberonu

  Kapitola 1 Probuzení Oberonu   Hluboký nádech. Výdech... Další nádech, jež se odrazil od víka kryostáze a zamlžil ho byl ještě hlubší, naléhavější podobný takovému, když se topíte a vyplujete toužebně nad hladinu. Lusk podobný velké smaltované vaně byl jen tak velký, aby uchoval naživu jediného člověka a poskytl mu co největší možné pohodlí ale Katrin o tom pochybovala. Pro ni to byl mučící nástroj jako dělaný na její klaustrofobii. Ne ...

číst dále...

5.

  Kapitola 5 Historie Neiboltova domu   Pennywisovy oči se pomalu tím prapodivným způsobem zvedly přes mé hrdlo a hleděly do chodby s hlavními dveřmi jako predátor rozhodnutý zabít kohokoliv kdo by byl za nimi. Ze svého pohledu jsem viděla ty žhnoucí rudé panenky nenávistně zabodávající se do toho kusu dřeva. Pozitivní však bylo, že jeho zuby se zase stáhly do své původní velikosti. Ani jeden z nás nereagoval ale hudba se náhle zadrhla jak ...

číst dále...

4.

  Kapitola 4 Tančit swing či netančit? ​ Probudila jsem se vyděšená se směsicí pocitů, jež stupňovaly chaos vzpomínek, jež se obtiskávaly do reality, protože můj sen končil tím co jsem naposledy viděla a to byl klaun, stejný klaun na kterého jsem se teď dívala tváří v tvář a já jsem nevěděla, jak se mu podařilo dostat ze snu do mého pokoje. V uších mi stále zněl výbuch, jež mé srdce nastartoval jako turbínu na plný výkon. Polekaná ránou k ...

číst dále...

3.

  Kapitola 3 Překvapení ve stanu   „Perry Winter, Perry Winter, Perry Winter," opakovala jsem si v autě jako básničku, to jméno bylo zvláštní, sakra všechno v Derry bylo nudné občas pochmurné a přitom zvláštní ale to jméno... Dobře možná to nebylo jménem ale osobou. Ten muž ve mě zanechal nesmazatelný dojem, citovou stopu jako otisk v blátě, byl prostě hezký na pěkné muže se vždy člověk rád podívá na tom není nic divného ale jeho chladné oč ...

číst dále...

2.

  Kapitola 2 Právník   Veselé kroky které ke mě mířily mě ubezpečovaly, že to není jen přízrak ale skutečnost. Pennywise s úsměvem přilepeným na tváři se sklonil a já se nestačila ani zvednout. Chytl mě za obě nohy a táhl po podlaze jako hadr. Mávala a házela jsem sebou. „Ano ano…bude to zábava. Budeš se taky bavit! Uvidíš M,“ štěbetal nadšeně, zatímco mne dotáhnu na gauč plný pavučin, které se mi hned zamotaly do vlasů. Přetočila jsem se ...

číst dále...