Přihlásit seRozcestník blogůChci také blog      
záhlaví

 

Mé povídky:

 

 

Příběh je zasazen do prostředí 18. století, kdy by nikoho v samém srdci Londýna nenapadlo nic tak pošetilého jako je existence upírů a přesto tomu tak bylo, stará komunita, která drží své tajemství pěkně pod pokličkou.

Lilyana Whistová má tu smůlu, že ji osud přihraje do cesty právě jednomu takovému dokonalému arogantnímu tvorovi. Zraněného, bezmocného a v bezvědomí s dírou po kulce ve svém těle. Co se stalo? Co bude dělat?

Kdo to je?

Dívka se však velmi rychle dozvídá celou hrůznou pravdu Victoriánské éry, jež není tak zářivá jak se na první pohled zdá. Svět totiž není jen líbivé pozlátko plné večírků, úsměvů a žádostí o ruku.

I mladý upír musí jednat, co ale se smrtelnicí jako je ona?

Leonardo Fortuna musí učinit to jediné a nejvíce bláznivé řešení, připoutá si tu lidskou křehkou bytost k sobě a společně utíkají. Oba dva si na sebe musí zvyknout, což není pro uzavřeného upíra zrovna lehké ani pro zdravotní sestru plnou empatie.

Najdou k sobě cestu? Dokáže chlapec opětovat vůbec nějaké city?

Lily se po několika dnech setkává s Leonardovou rodinou a jejich prazvláštními pravidly, objeví se mnoho překážek i překvapení a navíc všemi kartami ještě zamíchá katolická církev. 

 

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: 32

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách

  


  

 

Pyramid doll

Město Silent Hill v jižní Virginii je prokleté. Každý, kdo do něho vstoupí, už nemá šanci odejít.

Elisabeth Blacková je právnička, právě se snaží vyřešit svůj zoufalý život a zbavit se dotěrného žárlivého milence, tak ujíždí. Cesta ji však dovede až do tohoto tichého města.

Cosi jí přeběhne před autem a ona zastaví. Rozezní se siréna a hra o přežití může začít. Ze tmy se najednou ozývají podivné zvuky a pak ti hrůzostrašní tvorové! Odvlečou její sestru neznámo kam a ona utíká. Je to jako město duchů a zrůd. Na jedné křižovatce však potká ještě něco děsivějšího. Vypadá to jako obrovský mohutný muž, který má kolem pasu z kůže sešitou zástěru, na hlavě jakousi trojúhelníkovou železnou konstrukci a v ruce ostrý dvoumetrový nůž táhnoucí za sebou.

To už je opravdu vrchol a hrdinka omdlévá. Pyramid head, jeden ze čtyř nejsilnějších bosů města dívku vezme a odnese do kotelny Grand hotelu, který mu kdysi, když byl ještě člověk, patřil. Nyní je z něho však zrůda, napůl člověk napůl démon jako trest za to co provedl.

Jaké má plány se svým vězněm? Je v něm ještě něco lidského? Čím se vlastně provinil, že ho Allesa proměnila v zabijáka? A co ostatní?

  

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: 10

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách

  


  

 

 

S touto povídkou se dostáváme do tajemného světa Harryho Pottera, kde se věci dějí úplně jinak, než by měli.

Lily Evansová pracuje v Bradavicích jako profesorka Obrany proti černé magii a do jejího zdánlivě spokojeného světa vstupuje černý přízrak, který ji nutí vzpomínat a možná víc než to.

Severus Snape už není ustrašený studentík je z něho tvrdý muž se zahořklým srdcem, není zamlklý a rozhodně se neskrývá, rozhodl se totiž jednat, je čas prohodit strany a ukončit Voldemortovu válku pro dobro všech, proto se dává dohromady s Albusem Brumbálem a Fénixovým řádem. Bohužel, být špehem na obou stranách není opravdu jednoduché, hlavně když to komplikuje jeho jediná láska z dětských let, která ho kdysi odmítla.

Už se nechce skrývat a je rozhodnutý všemu čelit tváří v tvář. Ať je to nenávist, hádky, smrt nebo láska.

Smrtijedův příchod do školy odstartuje lavinu prapodivných událostí plného nebezpečí, vypořádá se s nimi? Bude na to sám?

Co když v tomto útočišti kde mu nikdo nevěří, najde to, co vždy hledal a kdysi ztratil? Má ještě naději žít spokojený život?

  

STAV: nedokončená

POČET KAPITOL: 40

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách 

 

 

 Na temné straně

 

 Mladá členka Fénixova řádu Samanta Raylová je chycena na své misi.

K její smůle není hned zabita ale odvedena do temného sídla, kde osud rozhodně co s ní bude.

Má však smůlu, že její osobu, potom co odmítne vypovídat, chce vyslechnout sám Voldemort.

Teď už nemá naději na útěk ani na záchranu, protože postavit se někomu takovému může jen hlupák nebo pošetilec.

Ač ví, že boj je předem prohraný, Pán zla ji staví do nepříjemné situace.

Voldemort má v kapse mnoho překvapení a to poslední na co myslí je bolestivé mučení, když to jde i jinak.

Prozradí Samanta své přátele? Nebo raději zemře za svou věc?

 

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: jednorázovka   

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah 18+

 


 

Nepovedený pokus

 

 

 

Karin Lárkinová právě ukončila doktorát z psychologie a jen dva měsíce potom přijde dobře oblečený muž s nabídkou, jaká se neodmítá. Nabízí jí práci v přísně utajovaném projektu X na jeho soukromém ostrově v tichomoří.

Náplní práce je zkoumat subjekt ohledně léčiv.

Doktorka souhlasí, ale jakmile letadlo přistane na Slunečním ostrově a sám charismatický muž ženu uvede do obrovských laboratoří postavených do kruhu (celkem 7 komplexů) je šokována. Nejde tu o žádná léčiva či podpůrné látky ale vědci tu pracují na čemsi děsivě zakázaném a nezákoném.

Stvořili totiž mutanta, napůl člověk napůl zvíře, avšak s nadprůměrnou inteligencí a zvláštními schopnostmi. Pokud se rozhodne, je velmi nebezpečný a dobře si svou nadřazenost uvědomuje.

Karin je zděšena, že jej má pozorovat a zkoumat jeho nevyrovnanou psychickou stránku.

Žena má povoleno vcházet jen do tzv. černé zóny ke svému subjektu, ale co se asi nachází ve zbylých šesti? Co všechno jí majitel ostrova zatajuje?

Madura, jak toho tvora s hladkou bílou kůží a rohy pojmenovali, v sobě dusí nenávist k lidem, jak to dopadne, když ho začne doktorka navštěvovat a ke všemu zpovídat ohledne jeho pocitů?  

 

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: 24

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách

  


 

Vampire pet

 
 
 
 

Daisy je mladá, milá dívka s růžovými vlasy a fialkovýma očima, pracuje v knihkupectví a vůbec je její život až moc všední, nezáživný a nudný. Miluje však knihy a co se takovému snílkovi může stát lepšího než, že postavy začnou ožívat před jejíma očima?

Dívka brzy zjistí, že temná stvoření nejsou jen v podobě písmen a dlouhých poutavých odstavcích.Právě navečer při cestě domů si nešťastně zkrátí cestu tmavou uličkou a nešťastně narazí na dva takové chlapce.Chester a Alric jsou bratři, upíři a aby to nestačilo, jsou potomci staré krve, jejichž kořeny sahají až do dalekého Rumunska, které je od Ameriky podstatně vzdáleno.

Lovci ale potřebují kořist. Žádný upír bez krve nepřežije a Daisy je unesena jako mnoho dalších před ní, poté je vězněna a sváděna. Má to jen jeden háček. Je panna a takové upíry neskutečně lákají. Oba dva se rozhodnou z ní udělat svého mazlíčka k potěše oka i jiným slastem, kterým se růžovláska právem brání.

Postupně se dozvídá, co pro ni mají bratři přichystaného, oba jsou rozdílní jako den a noc a ona je někde uprostřed jejich sporu. Nic není takové, jak se zdá a cesta do Evropy začíná, nastávají nové problémy v už tak rozhádané upírské rodině, kde buď musí trojice držet za jeden provaz, nebo se navždy rozdělit.

Překonají Chester a Alric své neshody mezi sebou a stane se Daisy pro ně nepostradatelným mazlíčkem, který je potřeba chránit?

 

Samovolně navazující na povídku Mrazivý dotek!!

 

STAV: nedokončená
 
POČET KAPITOL: zatím 29
 
 VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách
 
 

 

 Rubínová lampa

 

 

Nacházíme se ve východní zemi plné pouští a palem s velbloudy v hlavním městě Agrabah. Zde příběh začíná u velkovezíra Jafara, nebezpečného chytrého muže, který za honbou po moci a trůnu neváhá jít i přes mrtvoly a to doslova. Zbavil se každého, kdo mu stál v cestě při získání postu sultána, Nyní už je cesta volná, v městě i paláci má stále větší moc, sultán mu naslouchá jako nejbližšímu příteli. Tomuto úspěchu vděčí Jafar své nezlomné ctižádosti a černé magii. To po čem ale touží především, je Rubínová lampa a k tomu potřebuje shromáždit osm magických karet. Ale kde je vzít?

Rose dívka ze současnosti je vtažena kouzlem do zcela jiné země i doby a musí se opravdu pohánět, aby nepřišla o krk hned první den. Výměnou za to že ji Jafar dokáže vrátit zpátky, chce pomoc při hledání karet a ona souhlasí. Myšlenka na domov je silná, ale co když podlehne veškerému luxusu paláce. Rose přitahuje zlo, které z vezíra sálá jako oheň. Zaplete se do jeho plánů až po uši. Je pro ni těžké odolat jeho moci. Ale má zradit samu sebe a přátelé, na kterých jí záleží kvůli své touze pro muže, který ji vidí pouze jako prostředek k dosažení svého cíle?

 Rose si musí na Jafara a jeho papouška zvyknout a dát pozor. Vypořádat se svými chaotickými pocity a nezešílet. Čeká ji nebezpečí a záhady arabského světa, strhující dobrodružství a ona sama zamíchá s osudem a životy všech postav kolem sebe a nejvíce vezírovým.

 

STAV: nedokončená

POČET KAPITOL: zatím 31

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách

  

 

Alien: Probuzení

 

  

Kdesi pod povrchem v laboratořích se ukrývá velké nebezpečí. Weyland-Yutani je sice malá firma zaměřená na biologii ale stále více upřednostňuje zbrojní rafinerii. Vědci touží po něčem neobjeveném a právě to se jim dostává do rukou. Deset vajec, deset vetřelců podrobených zkoušce v civilním prostředí. Pro Holyhope jednoho dne večer nastává peklo jaké si neumí ani překvapit. Začíná chaos, strach, boj o přežití a smrt.

Lidé se skrývají, hledají únik a záchranu ale lze vůbec uniknout z chráněné oblasti, kterou Weyland-Yutani vymazala z mapy téměř přes noc? Ano mají takovou moc a jsou ochotni jít ještě dál. Pro Wandu mladou dívku v pyžamu je tohle experiment, který ji naučí se o sebe postarat a důvěřovat něčemu co byste nechtěli potkat ani ve svých snech. Jeden z vetřelců je jiný a oni k sobě vytvoří zvláštní křehké pouto ale bude to stačit?

Čím víc ji okolností nutí jednat, tím víc jí osud hází klacky pod nohy . Lidský hlad, žízeň, strach proti vetřelcům, kteří zabíjejí z pouhé touhy po krvi, jsou to lovci, nepotřebují spát, nevadí jim horko ani zima a jejich kůže vydrží téměř vše. Jakou šanci lidé mají proti takovým dokonalým organismům. Má to ještě nějaké meze? Může se to celé nějak pokazit? Co když se jim podaří utéct? 

 

STAV: nedokončená

POČET KAPITOL: zatím 16

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách

 


  

Game of Truth

game of truth

 

Nacházíme se ve světě Diabla. Po jeho porážce u nebeských bran, kdy se z něho stala jen esence uchovaná v soulstone ve Svatyni vládne příjemný klid. Lidé nevědí o hrozbě, kterou zanedlouho rozpoutá nový chaos z rukou Malthaela  ale plno démonů se po bitvě v nebi rozhodla přijmout Svatyni jako místo svého nového života a nevrátit se do pekla, kde se snaží ti nejsilnější po porážce všech temných pánů zaujmout jejich místo.

 Nový Tristram je však podroben těžké zkoušce, temnota číhá za jeho hranicí v lese. Sleduje a bere měšťanům děti! Jaké monstrum se odvážilo brát a zabíjet takové nevinné duše? Nikdo si s ním však neví rady. Ale když je ukradeno další nemluvně ženě jménem Elzbet, neváhá se pro své miminko vydat až za okraj světa, jelikož je to po mrtvém manželovi to jediné co má.

 Tato odvážná žena uzavírá dohodu s démonem, který jí děťátko vrátí. Bude mu však muset dávat svou krev kdykoliv o to požádá. Ale je opravdu pro upíra krev to jediné co chce? Co když bude chtít její tělo a později i duši? Je to vážně oběť?

 Pro Elzbet je bezpečí svého dítěte a Tristramu přednější než vlastní zatracení a souhlasí. Kam to celé povede a kdo je tajemný démon? Zrada, nenávist, naděje, vše se točí kolem Lamiela který nezná lidské pocity a opovrhuje jimi. Je to pro něho vše jen hra v jeho dlouhém životě nebo je to něco víc?

  

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: 10

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách 

 


 

Spider Web

spider web

Elgwyn lidská dívka z Rohanu chtěla navštívit své příbuzné v jezerním městě kroky a lenost ji však vedla, aby si zkrátila cestu přes Temný hvozd.  Až co skončí v rukou skřetů, jež ji odvedou do Dul Gulduru si uvědomí jak fatální chyba to byla a že ve srovnání s nimi jsou elfové jen hodní zlatovlasí krasavci. Náhoda však tomu chtěla aby našla skulinku a podařilo se jí uprchnout. Skřeti jsou však ohavná stvoření a svou kořist nehodlaní jen tak nechat jít živou nebo mrtvou.

Elgwyn prchá před šípy a svými vězniteli, v lese však narazí na tmavou jeskyni, kde by se mohla skrýt. Nečeká však že ji cesta nitrem sluje dovede k jiným daleko nebezpečnějším tvorům kteří ji honí.

Pavoučí rasa skrytá před zraky všech, která napadá Temný hvozd je děsivá, rychlá a opatrná. Jako tichá nákaza večer co večer spřádá sítě na povrchu a ničí krajinu jako zákeřná nemoc, se kterou si ani Thranduil neví rady. Tento nepřítel však není obyčejný a jeho kořeny sahají dávno do minulosti prvního věku. Co s tím má Morgoth a Ungoliant  společného co se v Silmarillionu nepíše a má teď Elgwyn objevit?

Dívka  je znovu chycena a odvlečena do podzemního království odkud není úniku. Snaží se najít cestu a přežít, jaké zkoušky bude muset podstoupit? Jedinou spásou je její hlas. Král Melór má rád ženský zpěv, který by ho mohl obměkčit ale Elgwyn neumí zpívat...

 

STAV: nedokončená

POČET KAPITOL: zatím 4

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách

 


Kapitola 23. - Kolaps

Kapitola 23. Kolaps   Místností se ozval zvuk nezaměnitelného křupnutí dřeva, jedna polovina tužky spadla na podlahu, zatímco ta druhá se svým zubatým koncem stále spočívala v androidově zatnuté pěsti. Žárlivost... David se na své neomalené jednání zamračil. Hrubé, nepřípustné, plýtvání... Odhodil psací potřebu do koše u nohy a vstal jako by tak mohl uniknout svým vlastním otázkám, na které nebyly odpovědi. V jednom z koutů pokoje plných ...

číst dále...

Pokoj #93 - 3. Kapitola

Kapitola 3   Za okny proudil hustý déšť jako provazy, rozmazával okolí venku v rozpité skvrny, že nešly v dálce zahlédnout ani mrakodrapy obchodního domu Ryme. Téměř jako by to rozdělovalo nebo spíše oddělovalo starý hotelový komplex od zbytku světa. Nadpřirozeného světa. Tady někde se oba světy prolínaly, a proto se Lýdii dělo to co se dělo, a pokud se měla vypořádat s neposedným duchem, musela tak učinit nebo jí to přeroste přes hlavu. Svě ...

číst dále...

Pokoj #93 - 2. Kapitola

Kapitola 2   Takhle to dál nešlo! „Nikdo si ze mě nebude dělat blázny!" rozkřikla se Lydie, všechno něco stojí a ona zbytečně neplýtvala zásobami, ať už jídlem nebo těmi na hygienu. Neměla na vyhazování zbůhdarma do oken. „Volám tě, Marowaku!" uchopila pokébal a vypustila pokémona ven. Marowak byl jediný který ji poslouchal a ona mu dala naléhavý úkol. „Běž a najdi cokoliv podezřelého, jestli se tu někdo skrývá nebo tu jsou kamery." Kostěn ...

číst dále...

Pokoj #93 - 1. Kapitola

Kapitola 1   Lýdie Löfren to je moje jméno nebo spíše bylo, přátelé mi říkají prostě Lýdie, tedy kdybych v poslední době nějaké měla. Všechno a všechny co jsem znala jsem prodala za práci, která mě živí, a která mě pokaždé žene do úzkých kvůli časovému limitu. Nejsem běžec, nejsem nájemný vrah jsem něco mezi tím, jsem žurnalistka a teď k té zábavnější věci. Můj život se skládá z několika osudem vržených kostek a ta nejhorší je, že jsem vždycky ...

číst dále...

Kapitola 22. - Čas na přiznání

Kapitola 22 Čas na přiznání   David byl učenlivý stroj a Katrin by možná řekla, že více než to. To co s ním zažívala bylo jako hostina exotických chutí, jež jí žádný muž nenabídl, jen stroj. Člověk nad tím nesměl přemýšlet jinak by zjistil, že je na tom něco hodně špatného a zvrhlého. Neustále měla na paměti, že jeho tělo je plné kovových součástek a maso, které teď držela v dlani bylo stejně umělé jako plastový nábytek jen měkčí a tvárnější. ...

číst dále...

6.

  Kapitola 6 Úklid   Popadla jsem kýbl, hadr, saponáty a dala se do drhnutí chodby nahoře v patře. Ze svého okna v pokoji jsem odstranila dvě zatlučená prkna, takže tam bylo alespoň nějaké světlo. Všude jsem otevřela dveře a zaklekla. Voda se rozlévala po prknech jako bych byla námořník na pirátské lodi a očišťující tonikum nasáklé citronem stíralo stoletou špínu. Postupovala jsem milimetrovými kroky od schodů směrem dopředu, kde chodba konč ...

číst dále...

Kapitola 21. - Nový plán

Kapitola 21 Nový plán   Jak je možné, že ho viděl? Katrin měla ihned špatné tušení, ale donutila se nevěřícně ušklíbnout a zachovat klid. Ne, v tom muselo být něco víc, David by se jen tak, zvláště v takové choulostivé věci vidět nenechal. Co to znamenalo? Samá slepá ulička… „Jo, viděl, a pak jsem s ním i mluvil." Aniž by to jeden o druhém věděl, oba chtěli zjistit co ví ten druhý a sakra si dávali pozor, aby neřekli víc, než bylo nutné, ab ...

číst dále...

Kapitola 20. - Druhá šance

Kapitola 20 Druhá šance   Tento večer byl úžasný, jediné nad čím se nedalo zavřít oči, bylo všechno to co se stalo předtím. Katrin se musela zatvářit poněkud smutně, zaplavena svými myšlenkami, protože Davidova uchvácená grimasa se změnila ve starostlivou. „Ty víš, že je to jen hezká lež viď? Obdivuješ muže pro něhož je čest všechno, ale pro tebe? Důvěra je jako zrcadlo, můžete ho stokrát spravit, když je rozbité, ale stále můžeš vidět trhl ...

číst dále...

Kapitola 19. - Přípitek na zesnulé

Kapitola 19 Přípitek na zesnulé   „Ona byla sabotér?" Katrin zamrkala, dobře, teď to bylo vstřebat ještě těžší. Davidova upřímnost nebyla vždy potěšující, ale ona byla přímí racionální člověk a měla ráda jasná fakta. „Ano, ale stejně tak mohla být uvězněna pod dohledem strážných v centru bezpečnosti," dovolila si namítnout jako by ho to nenapadlo. Ten chladný led ji děsil, byl odměřený. „Věřte mi, některé způsoby, ač vypadají drasticky, j ...

číst dále...

Kapitola 18. - První setkání

Kapitola 18 První setkání   „Hej, počkejte!" Manažer se s vrčením za tím hlasem otočil, stejně jako jeho svěřenec, jenž ho napodobil. Blížila se k nim dospělá žena a popobíhala, aby se dostala ke dvojici včas. V ruce držela černý deštník, který se kymácel ze strany na stranu pohybem těla. „Dochvilnost není vaše silná stránka, kapitánko Leeová," protočil muž v obleku oči a zcela ji ignoroval, načež pokračoval rozhodně dál. David však stál me ...

číst dále...

Kapitola 17. - Pohřeb

Kapitola 17 Pohřeb   Ráno přišlo tak neskutečně rychle po dlouhé bezesné noci... Nepomohl ani xanax, který Katrin požila, spíše byl úplně na nic, jelikož nezamhouřila ani oka. A všechno kvůli té obarvené blonďaté plechovce! S mručením se zvedla z postele a ke všemu se přidala ještě mírná bolest hlavy a jako vrchol za několik minut začal ječet budík. Něco co kapitánčiny nervy potřebovaly. Vlastně v rozespalém stavu ani nevěděla co dělá a t ...

číst dále...

Kapitola 16. - Na jaké straně stojíš?

Kapitola 16 Na jaké straně stojíš?   David zamířil cestou k výtahu ale upoutaly ho dva hlasy, Davidův citlivý sluch ho vedl stranou od hlavní tepny chodeb k laboratořím na stejném podlaží. V místnosti číslo dvě bylo několik lidí, kteří tvořili hlouček jako hejno bílých vlašťovek. Prosklené dveře se otevřely a vpustily ho dovnitř. „Co chcete říct tím, že jste to ztratili? Jak se může taková věc ztratit? Nejste náhodou vy laboranti opatrní?" ...

číst dále...

Kapitola 15. - Trest za neposlušnost

Kapitola 15 Trest za neposlušnost   Katrin si to užívala a to opravdu nelhala. Dva Davidovy prsty sklouzly přes tu veškerou vlhkost, která se tam během té chvíle vytvořila i malou schovanou perličku a zastavily se přímo u jejího vchodu, po kterém zákeřně konečky přejížděly.       Kapitánka se napjala a dech poskočil na rychlejší odezvu, jak se v ní zvedl vír horkosti a pocitů, o které nestála. David byl blízko jejímu srdci, které tlouklo ko ...

číst dále...

Kapitola 14. - Fotky

Kapitola 14 Fotky   „Fotky?" nadzvedl jedno své dokonale tvarované obočí. Tak teď ještě bude dělat nevědomého? „Ano fotky, chybí. Snímky mé rodiny mého přítele, žárlíš snad?" její smích byl více než ironický, jak to rozpoznal jeho emocionální kódovací software a doporučil mu zachovat klid pro blížící se hádku. „Žárlivost je jedna z lidských vlastností, kapitánko. Androidi nemohou pochopit takové vjemy, je to nemožné, přestože vím jak ji d ...

číst dále...

Kapitola 13. - Potupná prohlídka

  Kapitola 13 Potupná prohlídka   Katrin chtěla nějaký návrh jak tuto situaci vyřešit. „Ti, jež stále trpí horšími příznaky jako je snížená funkce orgánů, nebo nevědomost jsou umístěni na lůžkové oddělení, které jsme vyhradili jako infekční ale obávám se, že od probuzení uběhlo pár dní, dost na to aby se infekce rozšířila po celé lodi. Karanténa je zbytečná. Naším hlavním cílem je najít kmen té nemoci a zjistit o co přesně se jedná. Do té d ...

číst dále...