Přihlásit seRozcestník blogůChci také blog      
záhlaví

Zásadní aktualizace systému

Rádi bychom našim stávajícím i budoucím uživatelům oznámili dobré zprávy týkající se celého systému BlueNet. Již nějakou dobu pracujeme na nové verzi celého blogovacího systému - jak vnější část tak i administrace blogů.

V této zprávě popíši nejzásadnější změny a výhody z nich vyplývající, také věnuji část textu neaktivitě některých registrovaných uživatelů.

Vzhled blogů:

Vzhled samotných blogů projde výraznými vylepšeními, samozřejmě budou zachovány všechny tři stávající šablony, které budou vylepšeny pro efektivnější zobrazování na mobilních zařízeních.
K již zmíněným třem šablonám přibudou další, různorodější šablony. Jejich počet při nasazení nového systému zatím nemáme pevně stanoven.

Kromě rozložení samotného blogu bude nový systém nabízet také mnohem lepší šablony pro zobrazování rubrik, příspěvku a veškerého obsahu blogu.

Administrace blogu:

Nově bude administrace nazývána Ovládací panel a projde úplným redesignem, aby byla intuitivnější a lépe se používala.

Nový ovládací panel bude plně mobilní takže budete moci svůj blog upravovat na jakémkoli zařízení. Dalším benefitem bude přeskupení navigace a uspořádání obsahu Ovládacího panelu do logicky souvisejících celků, které pomohou k rychlejší a pohodlnější práci se sytémem.

Ovládací panel Vás také potěší novými funkcemi, které v některých případech budou malými pomocníky při tvorbě obsahu (počítání znaků, slov, stran; náhled obázků před odesláním na server, apod.) a v jiných zásádními vylepšeními, které přináší do systému úplně jiné možnosti práce a spolupráce.

Systémové změny:

BlueNet projde nejen vylepšemín vzhledu, ale také systému samotného, který bude mnohem výkonnější a bude Vám dobrým pomocníkem při tvorbě Vašeho blogu. Zmínil bych úplně nový šablonovací systém, díky kterému budete moci vytvořit originální stránky s moderním a přehledným designem.

Další zásadní změnou bude přesun blogů na subdomény, tedy z www.bluenet.cz/admin na admin.bluenet.cz. Více inforamcí o změnách nyní neprozradím, abyste se měli na co těšit a také aby pro Vás byly novinky překvapením.

Neaktivita:

Vzhledem k neaktivitě některých členů jsme se rozhodli pro krok, který jsme avizovali již v minulosti. Blogy, které jsou neaktivní a relativně prázdné budou odstraněny.

 

Spoustu dalších informací sdělíme na našem facebooku: https://www.facebook.com/Bluenet.cz/


Autor: admin | Datum zveřejnění: 12. 11. 2017 - 13:28 | Rubrika: Důležité info

Komentáře

J. | 12. 11. 2017 - 20:45:57 | Reagovat

Tak to se už těším jak to bude vypadat


Přidat komentář

Zbývá 1000 znaků.