Přihlásit seRozcestník blogůChci také blog      
záhlaví

Hotovo - fotogalerie

Slíbené fotogalerie jsou nakonec hotové mnohem dříve než jsme čekali. Zobrazení fotogalerií je takové jak jsme plánovali, jes s tím rozdílem, že se obrázky budou zarovnávat do řad podle layoutu stránky a také podle toho na jakém zařízení bude strnáky zobrazena (více k původnímu plánu zobrazení zde: V přípravě - fotogalerie #2). Administrace fotogalerií se nakonec v podstatě zrušila, více níže.

Zobrazení fotogalerií v rubrikách je stejná jako bylo v plánu - fotogalerie budou zamíchány mezi články a také je budete moci zobrazit ve speciální rubrice Fotogalerie.

Bylo rozhodnuto, že fotogalerie nebudou mít samostatnou stránku pro přidávání a úpravy, místo toho jsme se rozhodli, že o fotogalerie zoršíříme příspěvky. Při vytváření/úpravě příspěvku zaškrtnete políčko, že chcete k příspěvku přiřadit fotogalerii.
Poté se zobrazí ovládací prvek pro přiřazení fotografií z Knihovny obrázků do fotogalerie - tato komponenta využívá princip táhni a pusť - obrázky jednoduše přetáhnete z jednoho pole do druhého.


Autor: admin | Datum zveřejnění: 17. 01. 2015 - 21:18 | Rubrika: Vývoj blogů

Komentáře

Přidat komentář

Zbývá 1000 znaků.