Přihlásit seRozcestník blogůChci také blog      
záhlaví

Aktualizace blogů #2

Tento týden jsme upravili vkládání příspěvků, ve staré verzi se po prvním uložení přiřadilo k příspěvku aktuální datum i když byl označen jako koncept (rozepsaný). Nyní je systém nastaven tak, že se datum k příspěvku přiřadí v případě, že příspěvek uložíte jako zveřejněný nebo soukromý.

Dále jsme zmenili úpravu obrázků - když v Knihovně obrázků kliknete u nějakého obrázku na Upravit (nebo na jméno obrázku), tak na stránc s úpravou dat (jméno, popisek) je nově i odkaz na obrázek v originální velikosti. Tento odkaz jsme se rohodli přidat, aby bylo možné stáhnout si obrázek v původním rozlišení zpět do počítače.
Obrázky vkládané do příspěvků jsou zmenšeny na šířku 1024 pixelů (kvůli rychlejšímu načítání stránek), proto i kdyby jste si je stáhli tak by jste neměli orig. soubor.

Další větší úpravou je možnost zakázat vkládání komentářů k příspěvkům - do formláře jsme přidali zaškrtávací políčko, kterým komentáře u jednotlivých článků zakážete/povolíte.

No a nejlepší na konec - dokončili jsme fotogalerie. Jsou hotové mnohem dřív než jsme čekali, více informací najdete zde: Hotovo - fotogalerie.


Autor: admin | Datum zveřejnění: 18. 01. 2015 - 10:47 | Rubrika: Aktualizace

Komentáře

Přidat komentář

Zbývá 1000 znaků.