Přihlásit seRozcestník blogůChci také blog      
záhlaví

V přípravě - fotogalerie

Dnes jsme dostali návrh na novou funkci blogů - fotogalerie.
Jednalo by se čistě o fotogalerie (mimo příspěvky) s vlastním rozhraním pro vytváření a úpravy. Vzhledem k tomu, že je to nový nápad ještě přesně nevím jak jej budeme realizovat, ale myslím, že bude vhodné, aby se obrázky nahrály do Knihovny obrázků tak jako doposud a poté by se vytvořila fotogalerie (jméno, popisek, ...) a obrázky z Knihovny by se do ní jednoduše vložili.

Také si myslím, že by bylo dobré, aby se fotogalerie daly zařaditi do běžných rubrik (jako příspěvky), ale také do speciální rubriky Fotogalerie. Zobrazení této speciální rubriky by bylo možné zapnou či vypnout dle potřeby. V rubrice Fotogalerie by byly zobrazeny všechny fotogalerie, které na blogu budou (samozřejmě ty fotogalerie, které budou zveřejněny).

Na fotogaleriích začnu pracovat co nejdříve, ale datum nasazení ještě zveřejnit nemůžu, vše záleží na tom jestli budu mít dostatek času, protože mám v plánu ještě nějaké důležité úpravy pro snadnější nalezení blogů ve vyhledávačích, také pracuji na dalších stránkách a mám i jiné povinnosti ;).


Autor: admin | Datum zveřejnění: 12. 01. 2015 - 21:39 | Rubrika: Vývoj blogů

Komentáře

Jana | 13. 01. 2015 - 20:24:30 | web | Reagovat

už se těšíme


Přidat komentář

Zbývá 1000 znaků.