Přihlásit seRozcestník blogůChci také blog      
záhlaví

Jak sdílet soukromý obsah

Jak jistě víte ve svém blogu můžete vytvářet i soukromé příspěvky a nyní je můžete sdílet se svými přáteli či rodinou.

Soukromý příspěvek můžete vidět jen vy (autor), ale pokud mu nastavíte časový zámek a lidem, se ktrými chcete obsah sdílet, pošlete speciální odkaz s klíčem, tak budou moic soukromý příspěvek zobrazit.

Na obrázku můžete vidět link na formulář pro nastavení zámku a vytvoření přístupového klíče:

Po kliknutí na link vám administrace blogu zobrazí formulář s nastavením zámku, kde uvidíte zda již je zámek nastaven, jek dlouho bude aktivní a také odkaz s klíčem k tomuto zámku:

Pro nastavení zámku jednoduše vyplntě jak dlouho chcete, aby byl zámek aktivní (číslo od 1 do 100) a vynerte časovou jednotku. Kliknutím na tlačítko Vytvořit přístupový klíč se vytvoří zámek a vygeneruje klíč, tímto způsobem můžete přepisovat i již nastavené zámky.

Pozor! Pokud přepíšete aktuální zámek, tak bude vytvořen nový klíč, který budete muset znovu rozeslat lidem, který chcete povolit přístup k příspěvku.

Pokud by někdo zveřejnil váš klíč tak můžete buď vytvořit nový zámek s novým klíčem nebo můžete zámek úplně zrušit kliknutím na tlačítko Vymazat přístupový klíč. Když vymažete přístupový klíč tak budete moci příspěvek opět zobrazit jen vy (autor).


Autor: admin | Datum zveřejnění: 13. 02. 2015 - 16:15 | Rubrika: Návody

Komentáře

Přidat komentář

Zbývá 1000 znaků.