Přihlásit seRozcestník blogůChci také blog      
záhlaví

 

Ahoj všichni!

Tohle je můj blog tak vás tu vítám!

 

 

Mé povídky:

 

 

    Mrazivý dotek

 

Příběh je zasazen do prostředí 18. století, kdy by nikoho v samém srdci Londýna nenapadlo nic tak pošetilého jako je existence upírů.

A přesto tomu tak je, stará komunita, která drží své tajemství pěkně pod pokličkou.

Lilyana Whistová má tu smůlu, že ji osud přihraje do cesty právě jednoho takového dokonalého arogantního tvora.  

Zraněného, bezmocného a v bezvědomí s dírou po kulce ve svém těle.

Co se stalo? Co bude dělat? Kdo to je?

Dívka se však velmi rychle dozvídá celou hrůznou pravdu Victoriánské éry, jež není tak zářivá jak se na první pohled zdá. Svět totiž není jen líbivé pozlátko plné včírků a úsměvů a žádostí o ruku.

I mladý upír musí jednat, co ale se smrtelnicí jako je ona?

Leonardo musí učinit to jediné a nejvíce bláznivé řešení, připoutá si tu lidskou křehkou bytost k sobě a společně utíkají. Oba dva si na sebe musí zvyknout, což není pro uzavřeného upíra zrovna lehké ani pro zdravotní sestru plnou empatie.

Najdou k sobě cestu? Dokáže chlapec opětovat vůbec nějaké city?

Lily se po několika dnech setkává s Leonardovou rodinou a jejich prazvláštními pravidly, objeví se mnoho překážek i překvapení a navíc všemi kartami ještě zamíchá katolická církev.  

 

 

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: 32

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách

 

 


  

Pyramid doll

 

Město Silent Hill v jižní Virginii je prokleté. Každý, kdo do něho vstoupí, už nemá šanci odejít.

Elisabeth Blacková je právnička, právě se snaží vyřešit svůj zoufalý život a zbavit se dotěrného žárlivého milence, tak ujíždí. Cesta ji však dovede až do tohoto tichého města.

Cosi jí přeběhne před autem a ona zastaví. Rozezní se siréna a hra o přežití může začít. Ze tmy se najednou ozývají podivné zvuky a pak ti hrůzostrašní tvorové! Odvlečou její sestru neznámo kam a ona utíká. Je to jako město duchů a zrůd. Na jedné křižovatce však potká ještě něco děsivějšího. Vypadá to jako obrovský mohutný muž, který má kolem pasu z kůže sešitou zástěru, na hlavě jakousi trojúhelníkovou železnou konstrukci a v ruce ostrý dvoumetrový nůž táhnoucí za sebou.

To už je opravdu vrchol a hrdinka omdlévá. Pyramid head, jeden ze čtyř nejsilnějších bosů města dívku vezme a odnese do kotelny Grand hotelu, který mu kdysi, když byl ještě člověk, patřil. Nyní je z něho však zrůda, napůl člověk napůl démon jako trest za to co provedl.

Jaké má plány se svým vězněm? Je v něm ještě něco lidského? Čím se vlastně provinil, že ho Allesa proměnila v zabijáka? A co ostatní?

 

 

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: 10

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách

 

 


  

Death potion

 

 

S touto povídkou se dostáváme do tajemného světa Harryho Pottera, kde se věci dějí úplně jinak, než by měli.

Lily Evansová pracuje v Bradavicích jako profesorka Obrany proti černé magii a do jejího zdánlivě spokojeného světa vstupuje černý přízrak, který ji nutí vzpomínat a možná víc než to.

Severus Snape už není ustrašený studentík je z něho tvrdý muž se zahořklým srdcem, není zamlklý a rozhodně se neskrývá, rozhodl se totiž jednat, je čas prohodit strany a ukončit Voldemortovu válku pro dobro všech, proto se dává dohromady s Albusem Brumbálem a Fénixovým řádem. Bohužel, být špehem na obou stranách není opravdu jednoduché, hlavně když to komplikuje jeho jediná láska z dětských let, která ho kdysi odmítla.

Už se nechce skrývat a je rozhodnutý všemu čelit tváří v tvář. Ať je to nenávist, hádky, smrt nebo láska.

Smrtijedův příchod do školy odstartuje lavinu prapodivných událostí plného nebezpečí, vypořádá se s nimi? Bude na to sám?

Co když v tomto útočišti kde mu nikdo nevěří, najde to, co vždy hledal a kdysi ztratil? Má ještě naději žít spokojený život?

 

 

STAV: nedokončená

POČET KAPITOL: 34   

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách

 
 

 

 Na temné straně

 

 

 Mladá členka Fénixova řádu Samanta Raylová je chycena na své misi.

K její smůle není hned zabita ale odvedena do temného sídla, kde osud rozhodně co s ní bude.

Má však smůlu, že její osobu, potom co odmítne vypovídat, chce vyslechnout sám Voldemort.

Teď už nemá naději na útěk ani na záchranu, protože postavit se někomu takovému může jen hlupák nebo pošetilec.

Ač ví, že boj je předem prohraný, Pán zla ji staví do nepříjemné situace.

Voldemort má v kapse mnoho překvapení a to poslední na co myslí je bolestivé mučení, když to jde i jinak.

Prozradí Samanta své přátele? Nebo raději zemře za svou věc?

 

 

 

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: jednorázovka   

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah 18+

 

 


 

Nepovedený pokus

 

 

 

Karin Lárkinová právě ukončila doktorát z psychologie a jen dva měsíce potom přijde dobře oblečený muž s nabídkou, jaká se neodmítá. Nabízí jí práci v přísně utajovaném projektu X na jeho soukromém ostrově v tichomoří.

Náplní práce je zkoumat subjekt ohledně léčiv.

Doktorka souhlasí, ale jakmile letadlo přistane na Slunečním ostrově a sám charismatický muž ženu uvede do obrovských laboratoří postavených do kruhu (celkem 7 komplexů) je šokována. Nejde tu o žádná léčiva či podpůrné látky ale vědci tu pracují na čemsi děsivě zakázaném a nezákoném.

Stvořili totiž mutanta, napůl člověk napůl zvíře, avšak s nadprůměrnou inteligencí a zvláštními schopnostmi. Pokud se rozhodne, je velmi nebezpečný a dobře si svou nadřazenost uvědomuje.

Karin je zděšena, že jej má pozorovat a zkoumat jeho nevyrovnanou psychickou stránku.

Žena má povoleno vcházet jen do tzv. černé zóny ke svému subjektu, ale co se asi nachází ve zbylých šesti? Co všechno jí majitel ostrova zatajuje?

Madura, jak toho tvora s hladkou bílou kůží a rohy pojmenovali, v sobě dusí nenávist k lidem, jak to dopadne, když ho začne doktorka navštěvovat a ke všemu zpovídat ohledne jeho pocitů? 

 

 

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: 24

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách

 

 

 

Vampire pet

 
 
 
 

Daisy je mladá, milá dívka s růžovými vlasy a fialkovýma očima, pracuje v knihkupectví a vůbec je její život až moc všední, nezáživný a nudný. Miluje však knihy a co se takovému snílkovi může stát lepšího než, že postavy začnou ožívat před jejíma očima?

Dívka brzy zjistí, že temná stvoření nejsou jen v podobě písmen a dlouhých poutavých odstavcích.Právě navečer při cestě domů si nešťastně zkrátí cestu tmavou uličkou a nešťastně narazí na dva takové chlapce.Chester a Alric jsou bratři, upíři a aby to nestačilo, jsou potomci staré krve, jejichž kořeny sahají až do dalekého Rumunska, které je od Ameriky podstatně vzdáleno.

Lovci ale potřebují kořist. Žádný upír bez krve nepřežije a Daisy je unesena jako mnoho dalších před ní, poté je vězněna a sváděna. Má to jen jeden háček. Je panna a takové upíry neskutečně lákají. Oba dva se rozhodnou z ní udělat svého mazlíčka k potěše oka i jiným slastem, kterým se růžovláska právem brání.

Postupně se dozvídá, co pro ni mají bratři přichystaného, oba jsou rozdílní jako den a noc a ona je někde uprostřed jejich sporu. Nic není takové, jak se zdá a cesta do Evropy začíná, nastávají nové problémy v už tak rozhádané upírské rodině, kde buď musí trojice držet za jeden provaz, nebo se navždy rozdělit.

Překonají Chester a Alric své neshody mezi sebou a stane se Daisy pro ně nepostradatelným mazlíčkem, který je potřeba chránit?

 

Samovolně navazující na povídku Mrazivý dotek!!

 

STAV: nedokončená
 
POČET KAPITOL: 29
 
 VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách
 
 
 
 
 
PŘIPRAVUJE SE
 

 

 Rubínová lampa

 

 

Nacházíme se ve východní zemi plné pouští a palem s velbloudy v hlavním městě Agrabah. Zde příběh začíná u velkovezíra Jafara, nebezpečného chytrého muže, který za honbou po moci a trůnu neváhá jít i přes mrtvoly a to doslova. Zbavil se každého, kdo mu stál v cestě při získání postu sultána, Nyní už je cesta volná, v městě i paláci má stále větší moc, sultán mu naslouchá jako nejbližšímu příteli. Tomuto úspěchu vděčí Jafar své nezlomné ctižádosti a černé magii. To po čem ale touží především, je Rubínová lampa a k tomu potřebuje shromáždit osm magických karet. Ale kde je vzít?

Rose dívka ze současnosti je vtažena kouzlem do zcela jiné země i doby a musí se opravdu pohánět, aby nepřišla o krk hned první den. Výměnou za to že ji Jafar dokáže vrátit zpátky, chce pomoc při hledání karet a ona souhlasí. Myšlenka na domov je silná, ale co když podlehne veškerému luxusu paláce. Rose přitahuje zlo, které z vezíra sálá jako oheň. Zaplete se do jeho plánů až po uši. Je pro ni těžké odolat jeho moci. Ale má zradit samu sebe a přátelé, na kterých jí záleží kvůli své touze pro muže, který ji vidí pouze jako prostředek k dosažení svého cíle?

 Rose si musí na Jafara a jeho papouška zvyknout a dát pozor. Vypořádat se svými chaotickými pocity a nezešílet. Čeká ji nebezpečí a záhady arabského světa, strhující dobrodružství a ona sama zamíchá s osudem a životy všech postav kolem sebe a nejvíce vezírovým.

 
 
 
 

STAV: nedokončená

POČET KAPITOL: ?

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

20. KAPITOLA (2.část)

  Ač to nijak nedával, znát cítil se hrozně. Chápal, že je rozčílená a pár dní potrvá, než na něho znovu promluví ale tak krutá slova od ní nečekal. Nejhorší na tom však bylo, že to bolelo. Kdesi hluboko v něm uvnitř se ozývaly staré rány. Stále ještě nezhojené jizvy své minulosti mu neustále připomínaly kým je. Vrahem. Chestr si dobře uvědomoval, že ten prokletý cit by vůbec neměl cítit. Žádnou něhu, žádnou starost, natož něco tak divného j ...

číst dále...

20. KAPITOLA (1.část)

                                                  Kapitola 20   Pravda   Rázné zaklepání na dveře vydalo dutý zvuk, který se rozlehl celou knihovnou. Alric se ani neobtěžoval otočit tím směrem hlavu a pronesl strohé, „vstupte.“ Jedno křídlo vysokých dveří se otevřelo a do šera vstoupila hrdá postava navlečena v dokonale nažehlené uniformě připomínající zastaralou a opotřebovanou masku tučňáka. Majordomus uctivě ve ...

číst dále...

Kapitola 27

                                                      Kapitola 27   Pyramida   Po tom incidentu Rose běžela rovnou do své modré budky a zavřela se tam. Nemohla ani pomyslet na další pobyt ve stanu plném štírů a jiné havěti. Tedy pokud tou havětí myslela Jafara. Ale jinak byla zmatená a rozpolcená, plná studu, ale také vášně a netrpělivosti. Co to jen zase udělala, to ji ty smysly už zase vypověděly službu? V jistý ...

číst dále...

19. KAPITOLA

                              Kapitola 19 Démon Rumunska   Pomalu se chýlilo k pozdnímu večeru, kdy ručičky starých dřevěných hodin sedících na stolečku v Daisyně pokoji ukazovali krásnou desátou číslici ciferníku. To tikání se zdálo nekonečně trýznivé jako trest za jejich opožděný příjezd. Tak nějak se domnívala, že to bude mít nějakou dohru a taky se nepletla. Chestr s ostatními na ně trpělivě čekal u brány s jedním malým ...

číst dále...

15. Kapitola - Starý důl

                              Kapitola 15 Starý důl   Adam nechal dění kdesi za sebou a vydal se k hlavním dveřím, u kterých čekali dva muži se kterými se už jednou setkal.  Když se k nim přiblížil tak si ho prohlédli, ale jinak na něm nic zvláštního neobjevili. Adam totiž vypadal nepřístupně ale nikoliv jako někdo, kdo by působil problémy a to byla jeho výhoda. Androidův vzhled byl vybírán inženýry designu tak, aby budil důvě ...

číst dále...

14. Kapitola - Nové okolnosti

  Kapitola 14 Nové okolnosti   Mužská ruka, která jako had proklouzla skrze mříže a uchopila mě za krk, byla jako ocel. Nečekala jsem to a nedostávalo se mi vzduchu v boji o každý nádech. Ten někdo v cele ze mnou se mě pokoušel zabít jako by už nestačila Adamova nejistá odstrašující přítomnost.  Vykulila jsem oči leknutím. Kovové tyče se mi zarývaly tvrdě do zad, jak mě útočník tiskl směrem k sobě. Moje průdušnice byla v ohbí jeho lokte, mohla js ...

číst dále...

13. Kapitola - Z pekla štěstí

  Kapitola 13 Z pekla štěstí   Otevřela jsem dveře do noční můry ale spíše bych je raději s prásknutím zavřela. Snažila jsem se, aby nevydaly žádný zvuk, žádné vrzání a co nejtišeji jsme šoupali nohama po podlaze. Ozvalo se jen nepatrné cvaknutí, jak jsem zajistila dveře a zamkla vstup do té nestvůrné chodby, aby se za námi nic nedostalo, hlavně ta kvičící věc, pokud jich je tu víc. Doufala jsem že ne. Nadechla jsem se čerstvého vzduchu a n ...

číst dále...

12. Kapitola - Útěk z pekla

                              Kapitola 12 Útěk z pekla   Vše se událo tak rychle a přitom tak pomalu, že jsem nestihla nijak zareagovat. Drápy se mihly vzduchem jako tmavý vějíř s ostny a vystříkla krev. Bud stihl ještě vypálit ale výstřel vyšel naprázdno a kulka se zavrtala do kovového stropu s ohlušující ozvěnou. Vetřelec to ani nezaregistroval, sekl a oblečení, které měl voják na sobě jen těžko odolalo takovému prudkému ú ...

číst dále...

11. Kapitola - Supermarket

                          Kapitola 11 Supermarket   „Tak jdeme, chci to mít rychle za sebou," zabručela jsem i když jsem tušila co tam asi najdeme, „kryj mi záda, jdu první." Obě jsme se rozeběhly vpřed, zatím to vypadalo, že je kolem klid ale zdání mohlo šeredně klamat. Každou chvíli se někde z rohu mohla vynořit ta banánová lebka a bafnout na nás. Občas jsme zaslechli syčení ale hned zase přestalo a vzdálilo se. Xenomorfové n ...

číst dále...

10. Kapitola - Nový domov

                            Kapitola 10 Nový domov   „M...Merry?“ vydechla jsem nevěřícně a holčička se šmouhou na tváři ke mně zvedla svůj bledý obličejík. Je to vůbec možné? Málem jsem se rozplakala z toho, že je naživu nebo možná jsem to chvíli vydržela než jsem přestala dělat tvrďačku a začala brečet jako želva. Klekla jsem si na zem a začala ji pevně objímat. „Ty žiješ, Merry, díky bohu,“ opakovala jsem dojemně stále dok ...

číst dále...

9. Kapitola - Konečně v bezpečí

                              Kapitola 9 Konečně v bezpečí   Nějak jsem ztrácela přehled zda je den nebo noc, obě poloviny toho času se prolínaly a čas jako nehmotný společník přestával neexistovat. Zdál se mi nepříjemný sen a hned zase další, dokud mě neprobudila rána. Zvedla jsem hlavu a zjistila, že jsem stále na podlaze chodby. Tma poněkud ustoupila ale byla jsem tam sama. Venku ještě doznívala bouře, jak vichr tlačil déš ...

číst dále...

Kapitola 26

  Kapitola 26 Tanec   Yago a Rose hráli dlouho a každá hra, krátká i rychlá byla plná postřehů a smíchu. Nikdy by nečekala, že Yago je takový vypravěč. Řekl jí toho hodně, co se děje v paláci, kdo mu vadí a kdo mu dá občas něco dobrého. Také znal hodně lidí v Agrabah, se kterými se střetl na svých pochůzkách, které tajně pro Jafara vyřizoval. „To tě vážně chtěl unést?" zeptala se Rose a kousala si spodní ret, aby se nezačala smát. Yago zač ...

číst dále...

8. Kapitola - Spolubydlící

                            Kapitola 8 Spolubydlící   Konečně jsem našla kuchyň. Natáhla jsem ruce a hladově prohledávala různé skříňky, našla jsem chleba, sice trochu tužší ale vybírat jsem si moc nemohla a žaludek si to stejně přebere, mávla jsem v duchu rukou. Když jsem zapátrala dál, má ruka v přihrádce našáhla několik banánových tyčinek a s chutí jednu rychle rozdělala. Šustění obalu přilákalo xenomorfovu postavu, jež o s ...

číst dále...

7. Kapitola - Zase doma aneb já se tě snad nezbavím

                        Kapitola 7 Zase doma aneb já se tě snad nezbavím   Zase tu byl a já s ním a také strach. Kopec strachu. Hleděla jsem na xenomorfovi záda, kde se mezi oněmi kosterními výčnělky klikatila jeho vystouplá páteř v podobě malých hrbolků jako u obrovského krokodýla, které se pomalu jak se snižovaly také zvětšovaly do plochého dlouhého ocasu, který se vlnil v trávě jako had. Byl to zvláštní pocit vidět tuhle čern ...

číst dále...

6. Kapitola - Prvopočátek

                            Kapitola 6 Prvopočátek   Ve vchodu do stanu se objevila postava v modré ušpiněné uniformě a namířila zbraň na nás dva. „Ustup od ní!" zavrčel Willy výstražně a natáhl kohoutek svého revolveru, jež třímal v obou rukách. Adam se ode mne ani nepohnul, ani teď nebyl znepokojený, možná jeho robotický mozek zvažoval jaké má šance ale zřejmě usoudil, že jeho vlastní úkol a existence je příliš cenná, než ab ...

číst dále...